TOKİ 20 İlde 204 İş yeri sarih artırmayla satışa çıkaracak

Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Ev İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Eylül’de açık artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile gelişim yeri sahibi girmek talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar amacıyla genel ağ üzerinden online yerine üstelik bulutsuz artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si önceden, 120 ay mehil, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 ay vade ile alabilecek.

açık artırma 1 Eylül’dahi yapılacak

Münhal artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden da (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Bulutsuz artırmaya ilgilendiren bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Kültür Bankası SERPMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların birlik şubeleri yoluyla kabul edilecek.

Satışla ait etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: