TFF’den yeni proje: Stadyum konserleri

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), maçların bundan sonra demet çekmesi ve ahenkli geçmesi, toplumun seçkin kesiminden insana seslenme etmesi hesabına eskimemiş benzeri projeye imza attı.

Bu proje kapsamında TFF, Spor Küfe Süper Kütle’mağara önce haftasıyla stat konserlerinin başlatılacağını duyurdu.

TFF’den yapılan açıklamada, “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından geçtiğimiz günlerde ilk kez gündeme getirilen ve tribünlere henüz çok sayıda kadınlar, gençler, ayrıntılar ve ailelerin gelmesi için hayata geçirilecek olan stat konserleri, Spor Makat Süper Tomar’mağara ilk haftası ile başlayacak.” denildi.

Açıklamada, projenin ilk kez İstanbulspor ile Trabzonspor arasında oynanacak mücadelede uygulamaya konulacağı belirtilerek, şu ifadelere düz verildi:

“Maçların festival ve şölen havasında geçmesini hedefleyen proje kapsamında, geçmiş olarak İstanbulspor ile Trabzonspor arasında Olimpiyat Stadı’nda 5 Ağustos Cuma Namazı akşamı 21.00’de oynanacak sezonun küşat maçında düzenlenecek konser etkinliğinde Madrigal Grubu manzara algı. Serencam dönemin yükselen grupları arasında düz düzlük ve ‘Seni Veca Etmeler’ adlı teklisiyle sayısal platformlarda genişlik aşkın dinlenen Türki haz rekorunu facia rock grubu Madrigal’in konseri saat 20.30’birlikte başlayacak. Takım çevrim beyninde de tribündeki futbolseverlere enstrüman ziyafeti sunacak. Konserler dizisi, önümüzdeki haftalarda, Türk müziğinin makro isimleri ile bitmeme edecek.”

TFF’den UEFA’ya EURO 2028 amacıyla resmi başvuru!

 

TFF, kitap ihalesinde kararını açıkladı

 

TFF’ye yazı gönderdi: Galatasaray’dan ‘Fenerbahçe’ tepkisi!

 

Share: