Tevellüt günü kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

Tevellüt günü kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

YOZGAT – Yozgat’ta tıpkı grup darülfünun öğrencisi, veladet haset kutlaması üzere aldıkları cips paketinin içinden sâdır fare ölüsünü görünce şoke oldu.

Yozgat’ta kız yurdunda artan 4 yoldaş, mevlit haset kutlaması için tıpkı zincir market şubesinden cips satın aldı. Veladet haset kutlaması amacıyla tedbir yapan öğrenciler, odalarına gelip cips paketini tabağa boşalttıkları anda cipsin içindeki fare ölüsünü gördüklerinde şoke oldular. Öğrenciler, o anları çökertme telefonlarına kaydederek şipşak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ile Ekincilik ve Orman Bakanlığı Alo 174 İhbar Hattı’na iletip, oradan bile polis merkezine şikayette bulundular.

Cips paketinin içinden çıkan fare ölüsünü gördüklerinde çok şaşırdıklarını söyleyen Hatice Kına, “Güzeşte periyot aldığımız cipsin içinden fare ölüsü çıktı. Doğum günü için toplanmıştık arkadaşlarımızla alay malay. Cips paketini tabağa döktüğümüzde fare ile karşılaştık. Yadırgatıcı olduk, arkadaşlarımızın bazıları kustu. İnsan hayatını basitmiş üzere algılıyorlar. Ego bilcümle yetkililere sesleniyorum, fenomen soruşturulmalı. Bunları çocuklarımız, ailemiz sistem yiyor ve çor sahibi oluyoruz. Pakette tek şekilde delik yoktu, filhakika paketi açtığımızda içinden çokça şükür yemedik. Tabağa döktük, böyle tıpkı olayla karşılaştık. Biz 4 arkadaşla yurtta kalıyoruz. Arkadaşımızın veladet gününü kutlayacaktık, servis tabağına cipsi döktüğümüzde fareyi gördük ve alışılmamış olduk. Bunun amacıyla muktezi her yere referans yapacağız” dedi.

Share: