Taze Hanende Aleyna Dalveren İş Hayatına Soyundu

Felek Tilbe’nin “Yürü Öyle Gidersin” şarkısına getirdiği kendine has yorumla adından alay ettiren olay şarkıcı Aleyna Dalveren, iş hayatına soyundu. Dalveren, haberi sosyal medyadan takipçileri ile paylaşarak, mutluluğuna onları bile eş etti.

Dalveren, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı açıklama ile E-ticaret dünyasına methal yaptığını duyurdu. Adlı hanende, yaptığı paylaşımla geniş yayın çeşitliliği ile E-ticaret alanında inanılır alışveriş adreslerinden biri olan Hanibana.com’a ortak olduğunu açıkladı.

HEM ORTAK HEM BIRLIKTE IŞARET YÜZÜ OLDU

Aleyna Dalveren, katılım imzaladığı “Hanibana.com”un benzeri zamanda bellik yüzü oldu. E-ticaret sitesi, “@hanibanacom” ünlü Instagram hesabından Aleyna Dalveren’in ayraç yüzü olduğu fotoğrafı takipçileri ile paylaştı.

Müzisyenliğin birlikte gelişim hayatında dahi destan gösterecek olan görüngü şarkıcı Dalveren, e- tecim alanında “Hanibana.com” sitesiyle iş birliği ortamında olmaktan ekolojik ortam yaşadığı mutluluğu dile getirirken, “Hanibana.com” ile Avrupa pazarına açılacaklarını ve yatırım yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Share: