‘Siyaset Akademisi Kadın’ programında evvel ders zili çaldı

YANLIŞSIZ Parti Genel Merkez Karı Kolları aracılığıyla Türkiye’nin 30 balaban ilinde gerçekleştirilen ‘Siyaset Akademisi Karı’ programlarının Bursa ayağı başladı.

Üç hafta boyunca Cuma Namazı günleri gerçekleştirilecek olan akademinin ilki birbirinden altın konuşmacıların sınama ve vukuf paylaşımlarından yararlanmak isteyen kadınların kısık katılımı ile gerçekleştirildi. SELIM Tümen Vukuf ve İletişim Teknolojilerinden Mesul Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri’nin ‘Türkiye Vizyonu’, Araştırman-Yazar Iyi Akdenizli’nin ‘Etkili İletişim’ ve Gazeteci – Edip Nuriye Sezmek Çelik’in ‘Siyasal İletişim’ mevzulu derslerinin işlendiği akademinin açılışı Bursa Merinos Koyunu AKKM’birlikte düzenlendi.

SELIM Tümen Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, gerçekleştirdiği açım konuşmasında, yüksekokul süresince balaban konukları ağırlayacaklarını belirterek, Türkiye Yüzyılı vizyonu, etkin bildirişim, panel iletişim, avrat hakları kabilinden konularda eğitimler verileceğini söyledi.

Merinos Koyunu Atatürk Kurultay ve Ekin Merkezi’nde düzenlenen programa, İleri’nin birlikte DÜRÜST Fırka İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Reisi Alinur Aktaş, SELIM Parti Bursa Eş Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ile düzenleme mensupları katıldı.

Bursa Büyükşehir Şehremini Alinur Denizköpüğü ise gerçekleştirilen akademi programlarının düzenleme üyelerinin kendilerini geliştirip, benzeri haddinden fazla alanda daha kuvvetli hale gelebilmeleri üzere şanlı icraat olduğunu vurguladı.

DÜRÜST Tümen Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ise milletin partisi olduklarını ve mutluluk yönetimini milletle bu arada yaptıklarını belirterek, “Tığ siyaseti vatandaşımızın talebine güreşçi köprüsü atılmak üzere yapıyoruz. SELIM Öğür mensuplarının sunu gani özelliği bu. Bundan ahir süreçlerde dahi inşallah yöntem akademisiyle birlikte siyasetin bakış açısını, siyasetin yollarını, siyasetle ilişkin düşünceleri, kanaatleri edinmiş olacaksınız. Buradan edinilen bilgilerle meydan çalışmalarımızı henüz donanımlı ve aktif bir şekilde bütün gelişigüzel sürdüreceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından SELIM Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Ömer İleri’nin sunumu basına tutkun gerçekleşti. – BURSA

Share: