Şişli’ye eskimemiş polis güçleri merkezi

İstanbul İl Güven Müdürü Zafer Eskişehir Taşı, Şişli’de mensur edilecek olan eskimemiş polis güçleri merkezi amirliğinin yapılacağı alanı inceledi. Aktaş, mesul ofis müdürlerinden 2023 yılında başlayacak olan yapım öncesi hikmet aldı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü vasıtasıyla yıpranmamış yapılacak olan Şişli Polis Merkezi Amirliği binası öncesi İl Itimat Müdürü Yengi Eskişehir Taşı, alanı inceledi. 19 Mayıs Mahallesi’nde Şişli Kaymakamlığı yoluyla tahsis edilen alana yapılacak olan binanın alanına gelen Magnezit, bire bir süre mesul müdürlerden bilgi aldı.

Polis merkezi inşaatına yakında başlanacak

Aktaş’a Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi Kayaç, İl Güvenlik Müdür Yardımcıları Utku Baybaba, Koray Şensoy, İnşaat Taşınmazlar Idarehane Müdürü ve aynı zamanda Medya, Halkla İlişkiler ve Protokol Bölüm Müdürü Süleyman Gökdemir, Şişli İlçe Itimat Müdürü Özay Kayhan ve mürettep amirleri zevcelik etti. Düzlük üzerine bilgi düzlük Aktaş peşi sıra Şişli Polis Merkezi Amirliğini görüşme etti. Polis Güçleri Merkezi Amirliği inşaatının yakın zamanda başlayacağı bilgisi verildi. – İSTANBUL

Share: