SELIM Parti’den 21. yapı sene dönümü mesajları

AK Parti’li isimler, partilerinin 21. yapılış yıl dönümü dolayısıyla Twitter üzerinden “Bir olduk, 21 olduk” etiketiyle kutlama mesajları yayımladı.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Sebep, içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan gurur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetlerle meşgul birçok yıllara.” ifadelerini kullandı.

SELIM Tümen Genel Başkanvekili Numan Vareste, “Yeniden etkili şişman Türkiye amacıyla, milletimizle beraberinde, bağlantı ve el birliği içinde, demokrat, reformcu, evcil, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve birlik Türkiye’nin partisi AK Tümen’mizle birçok yıllara.” mesajını paylaştı.

Tıpkı ülkede temel sorunları siyaset eliyle çözmenin o ülkeye yapılabilecek sunu iri hizmet olduğunu tamlayan YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Efkan Ala, “AK Fırka bu şişman başarının adıdır. İslam dünyasında diyanet ve vicdan özgürlüğünün önündeki yasakları, siyasal mücadeleyle ve demokratik yollarla kaldırarak, ibdai ayrımsız sükse sağladı.” değerlendirmesinde bulundu.

YANLIŞSIZ Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Kırıcı, “Millete bakım önünde, ‘iri ve kıpırdak Türkiye’ fikri amacıyla yaptığımız seçme gelişim ve attığımız seçkin adımda milletimizle ayrımsız olduk. Bir olduk, 21 olduk, nice aynı olduğumuz ve ülkemize bakım ettiğimiz yıllarımız olsun. Ailemiz, yuvamız, DÜRÜST Partimizin 21. yaş haset kutlu olsun.” ifadelerine düz verdi.

DÜRÜST Öğür Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazar, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde muazzez milletimize ve ülkemize hizmet yolunda 21. yılımız mutlu olsun. Milletimizle bu arada birçok yıllara.” açıklamasını yaptı.

YANLIŞSIZ Fırka Genel Başkan Yardımcısı ve Organizasyon Başkanı Erkan Kandemir, SELIM Öğür’nin bugüne büyüklüğünde bütün bakım ve birbiri ardına açtığı eserlerle öne sâdır ayrımsız parti olduğuna belen ederek, “Bundan 21 sene ilk Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda yalnız manzara kurmakla kalmadık, hayalleri tek biricik gerçeğe dönüştürdük.” ifadelerini kullandı.

21 yıllık siyasal yürüyüşlerinde AK Öğür’yi millete bakım yolundan alıkoymaya çalışan darbelerden vesayetçi yapılara, terör örgütlerinden fitne odaklarına büyüklüğünde tam engelleri, milletin desteğiyle birer birer aştıklarını tamlayan Kandemir, şunları kaydetti:

“Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi benzeri muhabbetle kucaklıyoruz. YANLIŞSIZ Tümen, geçtiğimiz 21 sene süresince olduğu kabil bugün da abra ve güvenden, adalet ve demokrasiden ödün vermeden ülkemize nazik hizmetler ve koca projeler kazandırmaya bitmeme ediyor. Geçtiğimiz 20 yıldaki iktidarımız döneminde ülkemizi zahir rastgele alanda büyütmüş ve güçlendirmişsek, 2023, 2053 ve 2071’e revan süreçte bile Hakk’a ve bölüt hizmet yolundan sapmadan tıpkı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz.”

Share: