SELIM Fırka Muş Mebus Şimşek Bulanık ve Malazgirt’i müzakere etti

SELIM Tümen Muş Saylav Mehmet Güvenli Şimşek, Dumanlı ve Malazgirt ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Malazgirt AK Tümen İlçe Başkanlığını görüşme eden Parıltı, Muş İl Umumi Sedir Başkanı Sait Saika, Şehremini Cengiz Zer, YANLIŞSIZ Tümen İlçe Başkanı Kenan Bahir, kaza organizasyon üyeleri ve çokça sayıda vatandaş ile tıpkısı araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kutladıkları Malazgirt Zaferi’nin 951. yıl dönümü etkinliklerinin kırıcı geçtiğini aktaran Parıltı, “Paydaşlık sağlayıcı herkese ve hele Malazgirt halkına teşekkürname ediyorum. Malazgirt Zaferi, Malazgirt’indir bunu dizge aynı daha gördü. Sayın Cumhurbaşkanımız tarihi ilçemize çokça önem veriyor. Seçimden ilk elimizde tıpkı kitapçık ile halkımızın karşına çıktık. Belediye Başkanımız Cengiz Kızıl ile alay malay bu kitapçıktaki projelerden çoğunu hayata geçirdik. Çabucak minibüs terminalimiz kaldı. Onu dahi haddinden fazla bodur zamanda tamamlayacağız.” dedi.

Daha sonraları belediyeye geçerek icraat hakkında Kızıl’dan hikmet düz Balkır ve beraberindekiler, ilçeye atanan Kaymakam Göksu Bayram’ı mülakat etti, görevinin iyi olmasını diledi.

Dumanlı

Balkır ve beraberindekiler, Bulanık ilçesinde üstelik SELIM Parti İlçe Başkanı Resul Endişe ve partililer marifetiyle karşılandı.

Burada vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinleyen Balkır, öğretmenevinde sivil topluluk kuruluşlarının başkanları ile biraya geldi.

DOĞRU Fırka kendisine değme ahit halkın beraberinde ve hizmetinde olduklarını ifade fail Parıltı, şöyle konuştu:

“Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘biz millete koca olmaya değil, hizmetkar olamaya geldik.’ Bulanık’a hizmetin sunma iyisinin gelmesi için çalışıyoruz. Sisli’ta belediyemiz ve kaymakamlığımız, ilçemiz için seferber olmuş durumda. Ahenktar kendisine muhtarlarımızla buluşmaya hız gösteriyoruz. Muhtarlarımızla birlikte sivil sosyete kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarımızla daima görüşmeye çalışıyoruz. Gittiğimiz herhangi bir yerde vatandaşlarımızın ayağına kadar gidip kendileri ile musahabe imkanı buluyoruz.”

Balkır, ardından göreve başlayan Kaymakam ve Şehremaneti Başkan Vekili Oğuzhan Ocak’ı mülakat ederek ömre bedel olsun dileğinde bulundu.

Share: