“Seksüel münasebet bağımlılığı tedavisi gördün mü?” sorusuna Davut Güloğlu’ndan kesin yanıt!

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Bilim Bahane programının bu haftaki konuğu Karadeniz müziğinin müstehap ismi Davut Güloğlu oldu. Emel Müftüoğlu ile yaşadığı ilişkiden bahseden hanende, “Cinsî veriş bağımlılığı üzere tedavi gördün mü?” sorusuna üstelik karşılık verdi.

“ESAS EKSİKLİĞİNDEN DOLAYI ŞIŞMAN KADINLARLA BİRLİKTE OLDUM”

Annesini çok erken yaşta kaybettiği amacıyla kendisinden yaşça iri kadınlarla birlikte olduğunu söyleyen Güloğlu, “Asil eksikliğinden kontekst oldu. İlişkide makbul olmak güzeldir. Benim bir üstelik bala ruhum vardı, onlar birlikte bunu gür yapıyorlardı. Hakeza balaban bire bir ilişkim de Emel Müftüoğlu ile olmuştu. Güzelce da tıpkı ilişkiydi. Emel’le dostluğumuz, arkadaşlığımız çokça iyiydi. O periyot o 35 ego 27 yaşındaydım. Tutarlılık derecesinde ondan haddinden fazla öz öğrendim. Ünlendikten 6 kamer sonra onu tanıdım ve konserler amacıyla birlikte dolaştık” dedi.

“CİNSEL İLİŞKİ BAĞIMLILIĞI TEDAVİSİ GÖRMEDİM”

Kalaycıoğlu’nun “Emel Müftüoğlu seni tensel alım satım bağımlılığı dolayısıyla doktora götürmüş. Böyle benzeri tedavi gördün mü?” sorusu konusunda sözlerine bitmeme fail Güloğlu, “Hayır görmedim. Emel Müftüoğlu’na sorabilirsiniz. Bu benzeri yalan” ifadelerini kullandı.

Share: