Santander dijital bankacılıkta tıpkısı ilki gerçekleştirdi

FİNANSGUNDEM.COM-DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Santander Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı (CIB), toptan işlem bankacılığı hizmetlerinin dijitalleşmesini bollatmak için AYVAZ ile iştirak kurdu. Bu itilaf sebebiyle Santander, Avrupa Birliği’nde bankaları ve mali kurumları acun çapındaki şirketlere bağlayan aynı hizmet olan AYVAZ Multi-Bank Connectivity’e katılan geçmiş vezneci oldu.

Katılma, müşteriden bankaya hizmetleri hızlandırmak amacıyla bağlantıya ve kullanılmamış sayısal çözümlere evleviyet veriyor ve Santander hizmetlerini şirketlerin Kurumsal Temel Planlaması (ERP) içine yerleştirerek beklenmedik bankacılık çözümleri sağlayacak.

Konvansiyon benzeri zamanda değme iki tarafın dahi endüstriyel faaliyetlerin karbondan arındırılmasını artırarak ve müşterilerin tedarik zinciri kesintilerinde gezinmelerine koruyucu olmayı amaçlayan kullanılmamış finansal vesait geliştirerek kullanıcı deneyimlerini iyileştirmesini sağlayacak.

Santander CIB’birlikte küresel muamele bankacılığı başkanı Jose Luis Calderon eskimemiş işbirliğiyle ilişik olarak şunları söylüyor: “Bu katılım, angajman, tedarik zinciri yönetimi ve enerji geçişine aktif bire bir şekilde odaklanarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin dijitalleştirilmesinde ileri tıpkı adımdır. Avrupa, Amerika ve Asya’dahi, müşterilerimizin küresel adına hisse senedi yapmanın karmaşıklığını yönlendirmesine koruyucu olan zihayat tıpkı muamele bankacılığı çözümleri portföyüne sahibiz. Bu altın teklif, onların ihtiyaçlarını ve günce zorluklarını anlamanın, KIŞI’nin sunabileceği en son teknolojiden ve nişane teklifimizin derinliğini ve genişliğini kullanmanın birleşiminden geliyor.

ERKEK Cenup Avrupa ve Frankofon Afrika Mümessil Komutan Yardımcısı ve Umumi Müdürü João Paulo Silva ise şöyle konuştu: “BAY’ın teknolojisi ile Santander’in eser ve hizmetlerini bire bir araya getiren bu barışma, ortak inovasyonun bire bir örneğidir ve değme iki şirketin dahi operasyonel iyileştirmeye verdiği önemi göstermektedir. Bunun müşterilerimiz üzerindeki müspet etkisini kazanmak için sabırsızlanıyoruz.”

UBS’kap yeni sayısal bankacılık ürünü

 

İngiltere’da ‘sayısal bankacılık’ tartışması

 

Deli Dolu sayısal bankacılık almaç sayısı 80 milyon 927 kişiye ulaştı

 

Share: