Saman tozu kavgasında hayatını kaybeden eş kayırıcı son yolculuğuna uğurlandı

Saman tozu kavgasında hayatını kaybeden aile adam sonuç yolculuğuna uğurlandı

KONYA – Konya’da, komşular beyninde habbe yanındaki boş alana saman balyası indirilmesi ve toz gelmesi meselesinden çıkan kavgada hayatını kaybeden karı koca son yolculuğuna uğurlandı.

Fenomen, esbak saat 09.30 sıralarında eşkâl Karatay ilçesi Erler Mahallesi Ünite Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Nurettin Altunkaya ile evinin canip tarafında kâin abes alana saman balyası indiren komşusu Ayhan Erdemir beyninde evine saman tozu geldiği gerekçesiyle ağız dalaşı bundan sonra. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Nurettin Altunkaya evinden getirdiği pompalı rapor edilen av tüfeği ile cebin taraftakilere ızdırap etti. Açılan ateşte Ayhan Erdemir ve eşi Mahizer Erdemir fenomen yerinde hayatını kaybederken, F.E, N.E. ve M.G. yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üstüne fenomen namına çokça sayıda polis ve sağlık ekibi atıf edildi. Olayın şüphelisi Nurettin Altunkaya, adrese gelen polislere da dokunaklı açtı. Polis Güçleri ekiplerinin eşit vermesi konusunda Nurettin Altunkaya çorlu yerine ele geçirildi.

Hayatını kaybeden ev kocanın cenazeleri son yolculuğuna uğurlandı

Olay durumunda hayatını kaybeden Ayhan Erdemir ile eşi Mahizer Erdemir’in camit bedenleri ölü açımı yapılmak için Konya Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı. Burada işlemlerin tamamlanmasının arkası sıra sülale kocanın cenazeleri yakınlarına teslim edildi. Ayhan Erdemir ile eşi Mahizer Erdemir için Saraçoğlu Mezarlığında cenaze namazı kılındı. Erdemir çiftinin cenazesi namazın ardından dualarla defnedildi.Share: