Rize Valisi Kemal Çeber, sanatçı Davut Güloğlu’nun oğluna kız istedi

Rize Valisi Eksiksizlik Çeber, Rizeli artist Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu’na kız istemek amacıyla erkek tarafı kendisine görücü oldu.

Gelin adayı Nursena Muharrir’nın merkeze bağlı Yenigüzelköy köyündeki evine gelen Ilbay Çeber’i sanatçı Gölüoğlu, ailesi ve eş adayının babası Melik ve annesi Sırma Muharrir karşıladı.

Çeber, Nursena’yı ailesinden Davut Güloğlu’nun hukukçu oğlu Cengizhan Güloğlu’na istedi.

Edip ailesi büyüklerinin akseptans etmesi ile Çeber’in eşi Neslihan Yıldızlı Çeber, dinç çiftin söz yüzüklerini taktı.

Ilbay Çeber, ocak kuracak olan gençlerin mutluluğuna şehadet ettiklerini belirterek, “Cengizhan gibi gençleri gördükçe umudumuz artıyor. Avukat ergin, memlekete bağlılığından kopmamış çok altın tıpkısı dinç. Tüvana kızımız değerli bire bir beniâdem. Cengizhan’ın babası Davut Güloğlu mıntıka üzere çok altın aynı insanoğlu. Memleketine düşkünlüğü olan toplumun yetiştirdiği özel bire bir kişioğlu. Çok keyifli ev içerisinde bir merasime tanıklık ettik. Mutluluklar diliyorum.” dedi.

Sanatçı Davut Güloğlu ise bahtiyar gününde Ilbay Eksiksizlik Çeber’in candan gelerek böyle benzeri merasime katılmasının kendilerini bahtiyar ettiğini belirtti.

Kişinin benzeri evladını evlendirme çalışmasının çokça pres olduğuna değinen Güloğlu, “100 binlere, 20 binlere, 30 binlere konser veriyorsunuz. Sizi sevenlerle benzeri araya geliyorsunuz. Bunun heyecanı başka amma bu ilk kez oğlunu evlendirirken çok heyecanlanıyor. Kızımı oğlumu asla fark etmiyorum ama kendimi yavru kabil hissediyorum. Kendimi tıpkısı cet figürü gibi hissediyorum ama bir anda ayrıksı aynı mutluluk sarıyor beni. Allah tamamına erdirsin.” diye niteleyerek konuştu.Share: