Reisicumhur Erdoğan, Balkan turunu tamamlayarak yurda döndü

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’ı havi 3 günlük Balkan turunu tamamlayarak İstanbul’a geldi.

Zagreb Franjo Tudjman Uluslararası Havalimanı’ndan debi eden Reisicumhur Erdoğan ve beraberindekileri haiz özel uçak “TUR”, saat 23.15’te Atatürk Havalimanı’na indi.

Reisicumhur Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Valisi Şanlı Yerlikaya, DÜRÜST Öğür İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve diğer ilgililer marifetiyle karşılanan Erdoğan, konuta ayrılmak için havalimanından ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Firez ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Defans Bakanı Hulusi Akaret, Uran ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Birim Kirişci, Tecim Bakanı Mehmet Muş, Ulaştırma ve Enfrastrüktür Bakanı Adaletli Karaismailoğlu, DOĞRU Parti Umumi Başkanvekili Numan Kurtulmuş, SELIM Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Fırka Sözcüsü Ömer Çelik, YANLIŞSIZ Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Efkan Alabalık, AK Tümen Genel Eşkal Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Ilmek İşleri Başkanı Prof. Dr. Şanlı Erbaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Tartı, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Çipo ve Yükseköğretim Oturmuş Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar üstelik yurda döndü.

Share: