Ölümcül diyetlerle ilişik diyetisyenden koskocaman meşruhat

– Ölümsek diyetlerle ait diyetisyenden mehabetli meşruhat

Diyet Uzmanı Hâl Ünal, kurumak amacıyla geçer nebati karışım ve hapların tansiyonu yükseltmesinin yanı sıra böbrekler ve karaciğerde tahribata amil olabileceğini söyledi

SİVAS – Diyetisyen Eda Ünal, cılızlaşmak amacıyla geçer bitkisel karışım ve hapların tansiyonu yükseltmesinin beraberinde böbrekler ve karaciğerde tahribata etken olabileceğini söyledi.

Medicana Hastanesi Diyetisyeni Gidiş Ünal, zayıflama tozu, hapları ve nebati karışımlar kullanarak adeta ölümcül kefaret yapanlar için oylumlu açıklamalarda bulundu. Ünal ” Zayıflama amaçlı satılan nebati içerikli karışımlar ve hapların kullanımı vücutta mihman hasarlara defa açabiliyor” dedi.

“Haddinden Fazla yalınç gelen katıksız muhtevalı karışımlar ve haplara başvuruluyor”

Diyetisyen Fiil Ünal, kurumak isteyenlerin bayağı ve pop olan yollara başvurduğunu söyleyerek ” Çevremizde nasıl kilo problemi kıpırdak kişilerle karşılaşıyoruz. Bunun sebebi ev ve istikrarsız tagaddi, hormonlar ve genetik sebeplerde olabiliyor. Kilo probleminin altındaki anne sebepleri halletmek yerine şu anda çokça popüler olan ve yalınç gelen bir nice yola başvuruyoruz. Bunlardan biri birlikte natürel içerikli karışımlar ve haplar. Bunların c vücutta mihman hasarlara misil açtığını biliyoruz” diye konuştu.

“Paketli gıdaları tüketmemeye başlayarak kilo vermemiz mümkün”

Evde su tüketimine ilgi ederek, paketli gıdaları tüketmemeye başlayarak, kararlı beslenip porsiyon kontrolü yaparak kilo vermenin mümkün olduğunu anlatım eden Ünal, ” Alelhusus çevremizde kim insanlar nebati ve tabii olan ürünlerin vücutlarına uymazlık vermeyeceğini düşünüyor. Özellikle bizim önermediğimiz nebati karışımlar, haplar ve karıştırılmış nebat çayları; kalpte çarpıntı, voltaj yüksekliği, böbreklerde ve karaciğerde tahribata amil olabiliyor. Tartıda düşük miktarlarda tıpkısı kaybolma olduğunu görüp bahtiyar oluyorlar fakat bu tıpkısı akarsu kaybı oluyor. Mufassal vadede böbrekleri yoruyor. Bunun yanında vakit kaybetmeden organlara değil vitamin ve mineral kaybına de etmen oluyor. Böyle şeylere haysiyet etmemeliyiz. Nebati olduğu üzere saf olduğuna inanarak bayağı haline başvurmamamız gerekiyor. Evde beslenmemize özen ederek dahi kilogram vermemiz türlü . Su tüketimin dikkat ederek ve paketli gıdaları tüketmemeye başlayarak kilogram vermemiz tür.” şeklinde konuştu.

Genç kız ölümden dönmüştü

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Sivas’ta darülfünun okuyan zihayat kız sosyal medyadan görüp aldığı zayıflama tozu sonrası fenalaşıp hastaneye kaldırılmış ve adeta ölümden dönmüştü.

Share: