Nazır Akaret ve beraberindeki TSK komuta kademesi Isparta’da ziyaretlerde bulundu

Milli Defans Bakanı Hulusi Akaret ve beraberindeki TSK kumanda kademesi komandolarla karavanadan yemek yedi, Isparta Valiliğini ve Belediyeyi musahabe etti.

Akar yanında Erkânıharbiyeiumumiye Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Esmer Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Gelgel Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ile Terörizmle Mücadele Eğitim Bilimi ve Tatbikat Merkezi Komutanlığı’nda katıldığı hatim töreni sonrasında kışladaki yemekhaneye geçti.

Okunan aşındırmak duasının arkası sıra komandolarla karavanadan kemirmek yiyici Akaret, henüz bilahare beraberindeki TSK komuta kademesi ile Isparta Valiliğine geçti. Ilbay Vazıh Baruş’tan kentteki çalışmalara ilgilendiren hikmet kayran Akaret’ın tıpkı ahir durağı Isparta Belediyesi oldu. Belediye Reisi Şükrü Başdeğirmen’i mülakat fail Akaret, DÜRÜST Fırka ve MHP toprak başkanlıklarına birlikte gitti.

Tarihi Üzüm Çarşısı ve Mimar Sinan Caddesi’ndeki esnafı da gezen Icra Vekili Akar’a vatandaşlar sakil rabıta gösterdi.

Milli Savunma Bakanı Akaret’a ziyaretleri sırasında TBMM Başkanvekili ve DÜRÜST Parti Isparta Saylav Ülker Sadi Bilgiç dahi eşlik etti.Share: