Muş Belediyesi ilkgüz ayı divan toplantısı yapıldı

Muş Belediyesi eylül ayı sedir toplantısı gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, divan üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda Belediye Reisi Feyat Asya, icraat karşı hikmet verdi.

Bu yıl 17 mahallenin tamamında çalışmaların devam ettiğini tamlayan Asya, “Bozuk Erzurum ile Özgürlük Caddelerimizi senkronik namına peş yapılarını yenileme projelerimizi sürdürüyoruz. Kamusal alandaki sorumluluklarımızdan olan öğün, yaya kaldırımı işgallerine bile son veriyoruz. Bu çalışmalar sırasında mezhep duvarı, teras ve basak kadar çıkmalar varsa bunları kaldırıyoruz. İstasyon ve Cumhuriyet Altını caddelerimizdeki güzelliğin aynısını Bozuk Erzurum ve Hürriyet caddelerimizde uygulamaya mücahede ediyoruz.” diye konuştu.

Halka cebin sorumluluklarının olduğunu nâkil Asya, “İş yapılan yerde eleştiriler, yanlışlar olur. Çalışmazsak, üretmezsek, ürettiklerimizi de sahada tüketmezsek hiç kimesne konuşmaz. Akan giderlerimiz ile yetinen tıpkısı uray olursak bunlarla karşılaşmayız. Hoppadak personel giderini karşılayan, hayatiyet doğalgaz kabil faturaları ödeyen ve ufak tefek metres işleri özne tıpkı belediyeciliği kabul etmediğimiz üzere bugüne büyüklüğünde bu şehrin genişlik eke sorunlarını ortadan kaldırdığımız kabil büyük envestisman ve projeler de kazandırdık.” diyerek konuştu.

Daha sonradan toplantıya katılan vatandaşların arzu ve önerileri dinlendi.

Share: