Münezzeh: “İlk günkü aşkla hizmet ediyoruz”

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın DOĞRU Parti’nin kuruluşunun 21. yılı nedeniyle yazdığı mektubu vatandaşlara ulaştıran DÜRÜST Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Tehlikesiz Temiz, “21 yılı geride bırakmış olmamıza rağmen evvel günkü aşkla hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

DOĞRU Parti’nin 21 sene önceki kurularak hizmete iştahlı olduğunu tamlayan Erzurum İl Başkanı Mehmet Emniyetli Temiz, “Ülkemizin seçkin bakımdan tıkanma yaşadığı aynı dönemde öne çıkarak bölüt düş olan Sayın Cumhurbaşkanımız, zaman bile şişman tıpkı teveccühle karşılanmakta ve önce günkü kabil dostlukla çıban tacı edilmektedir. Zira liderimiz bu bölüt efendilik değil, hizmetkarlık yapmaya istekli olmuş bunu dahi bildirme yukarıdan arz alta kadar bilcümle teşkilatlarına aşılamayı başarmıştır. Bizim insanımız yukarıdan bakanı de özden yananı da agâh ve çalışanın hakkını verir.” dedi.

Arı: Sokakta merbutiyet ve destek var

AK Öğür’nin yapı yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yazdığı mektubu bölüt ulaştırdıklarını belirten Erzurum İl Başkanı Mehmet Emniyetli Saf, bu vesileyle günceli hasbihal ika imkanı bulduklarını da belirterek, “Vatandaşlarımız Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu tasdik alırken tıpkı yandan yapılan hizmetlere teşekkür ediyor, benzeri yandan gündemle ilgili düşüncelerini aktararak şikayetlerini ve beklentilerini dile getiriyor. Bizim AK Fırka namına onlara alın ayrımsız sorumluluğumuz var. Fen iltifata tabidir ancak istekli olduğumuz görevi bihakkın adına getirebilmek üzere yapıcı eleştirilere bile ihtiyacımız var. bu haysiyetle halkla bu arada oluşmak, onlara yok olmak, sıkıntılarını ve beklentilerini dinlemek bu kutlu yürüyüşün olmazsa olmazlarındandır. Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu ulaştırdığımız kardeşlerimizle mini toplantılar yapma fırsatı birlikte bulduk. Halkımız Sayın Cumhurbaşkanımızı çok seviyor ve sorunlarına çözümü bile yeniden DOĞRU Fırka’nin getireceğine inanıyor. Bu çok büyük bire bir ayrıntı çünkü girdiği seçkin seçimden birinci öğür namına çıkan DÜRÜST Öğür’nin, 2023 seçimlerinde birlikte rakiplerini sandığa gömeceğini bariz benzeri şekilde gösteriyor. Matlup siyasetinin, hizmet siyaseti karşısında şansı olmadığını vatandaşlarımız de dile getiriyor. Bu bakım kervanının yürümesi ve Türkiye’nin güçlenerek yoluna bitmeme edebilmesinin yegâne yolu birlikte budur.” değerlendirmesinde bulundu.

Erdoğan’dan 2023 vurgusu

DÜRÜST Fırka İl Başkanı Mehmet Emniyetli Katışıksız’ün ulaştırdığı ve vatandaşa hitaben yazılan mektupta 2023 seçimlerine vurgu eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu mensur ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını adına vermek istiyoruz.” dedi. Reisicumhur Erdoğan’ın vatandaşlara gönderdiği kitap şöyle:

“Sizi en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. Bundan 21 sene geçmiş, 14 Ağustos 2001 tarihinde, DÜRÜST Partimizin resmi kuruluşunu tamamlayarak, milletimize hizmete ve ülkeyi yönetmeye eğilimli olmuştuk. “BİR OLDUK 21 OLDUK” şiarıyla çıktığımız bu yolda, önceki günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Hamdolsun milletimiz üstelik kuruluşumuzun üzerinden 16 ay geçmeden girdiğimiz önce seçimde, partimizi açık vuzuh farkla iktidara getirerek bize olan güvenini göstermiştir.

Türkiye’nin; vesayetin sancılarıyla kıvrandığı… Et Kafalı kalmışlığın yükünün altında ezildiği… İstikrar ve emniyetsizlik bataklığında çırpındığı ciharıyek yandan doğruluk ve özgürlük taleplerinin yükseldiği… Velhasıl tarihin sunu bunalımlı dönemlerinden birini yaşadığı bire bir süreçte üstlendiğimiz bu çetin sorumluluğun hakkını çevirmek amacıyla mütemadi çalıştık. Bugün dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık bir el erki ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle görme ediyoruz.

Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora temas alanda Türkiye’nin sadece eksiklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağı atılımların birlikte altyapısını kurduk. Deminden bu hayat dolu altyapının üstünde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu mensur ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını namına ifade etmek istiyoruz. Bunun üzere 2023 seçimleri eleştiri öneme sahiptir.

Kuruluşundan beri girdiği her seçimden bir numara çıkan DOĞRU Öğür olarak, 2023’te yapılacak Cumhur Reisi ve milletvekili seçimlerinde ayrımsız kere henüz desteğinize talibiz. İnşallah partimizin bir ahir yapılış sene dönümü mutluluğunu, ülkemizi hedeflerine bir aşama daha yaklaştırmış bulunmanın gururuyla, esasen bütün bu arada yaşayacağız. Ülkemizin bugüne kadarki parçalanmamış meselelerini bittabi çözdüysek, bugünkü sıkıntılarına da gene biz umar bulacağız.

Partimize bugüne büyüklüğünde oyları ve dualarıyla bindi olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Bağlılık ve saygılarımla…” – ERZURUM

Share: