Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ilgi calip görüngü! Evli muavine kaçan Ayşe Bağcı’ya yaşadıklarından sonraları ailesi ehil bundan sonra

Haftaiçi her çağ Atv ekranlarında peyrev ile mülaki Müge Anlı ile Şekerli Anif programı tarih kuşağının sunma çok izlenen programı olmaya bitmeme ediyor. Evli muavinle amor hayat dolu Ayşe Bağcı olayı ise izleyenler marifetiyle zül konusu olmuştu. Ailesinin bulmaya geldiği Ayşe, programa katılmaya ikna oldu.

EVLİ MUAVİNLE KAÇTI

24 yaşında üniversite 3. Sınıf öğrencisi olan Ayşe Bağcı Konya’nın Çumra ilçesinde ailesiyle bu arada yaşıyordu. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi’nde İlahiyat Bölümü okuyan Ayşe Bağcı, ailesinin yanına görünmek üzere bindiği otobüste Derviş isimli güç ile kaçtı.Bunun üzerine Ayşe Bağcı ve Derviş’e ulaşan Müge Anlı olayı taraflardan dinledi.

“YILDIRIM AŞKINA TUTULDUK”

Samsun’a gezi esnasında saika aşkı yaşadıklarını kanıt eden ikiliden Derviş şu sözleri söyledi; “Ayşe koltuğunu yatırırken düşüyorum korkusuyla elimi tuttu. O sırada bakıştık yıldırım aşkına tutulduk. Numaralarımızı aldık. Evliyim tek çocuğum var. Ayşe benim çocuğumu kabul etti” dedi.

“BANA YAKIŞIKSIZ TEKLİFTE BULUNDU”

Ayşe Bağcı’nın anne ve babası kızlarının dünyaevi düşünmediği ve Mücahit isimli şahsın kızlarını üç harflilerle kandırdığını istikbal sürdü. Ayşe Bağcı ile irtibata geçen ve grup gönderip dinç kızı programa çağırma fail Müge Anlı Ayşe Bağcı’yı ikna etti. Ayşe, ailesiyle canlı yayında Mücahit’e dönmeyeceğini söyledi. 18 gündür Derviş’le zihayat tüvana kız sevgilisinden çaba gördüğünü ve aksi öneri aldığını söyledi.

BİRÇOK KADINI TACİZ ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Mücahit’in tıpkı yolla bir nice kişiyi kandırdığı ortaya daha çok. Hareketli yayına telefonla bağlanan ismini yüklemek istemeyen aynı dirilik ise, muavinin evli ve çocuklu kadını taciz ettiğini söyledi.Share: