Motorola Telsiz Türkiye

Tanınmış bir kablosuz iletişim şirketi olan Motorola, yolculuğuna 1928 yılında telsiz üreterek başladı. Şirket, telsiz teknolojisinin gelişmesinde önemli bir rol oynadı. Akıllı telefonların ve tabletlerin icadıyla Motorola işini sürdüremez hale geldi ve daha sonra telefon bölümünü kapattı. Ancak şimdi, gelişmekte olan pazarlar için bir dizi yeni cihazla küresel akıllı telefon pazarına yeniden girmek için her şey hazır.

Şirket üç yeni cihazı tanıttı: Moto Z3 Play, Moto G6 ve Moto E5 Play, bu cihazları Hindistan’da sırasıyla 12999 INR’den 9999 INR’ye kadar bir başlangıç fiyatıyla tanıtarak. Motorola, 1928’den beri 100’den fazla farklı cep telefonu modeli piyasaya sürdü, ancak bunlar artık popüler değil; bugün bile akıllı saatler ve fitness takip cihazları gibi bazı yeni buluşlarla aynı yolda yürüyor.

Motorola, 1928’den beri elektronik ekipman, cep telefonu ve diğer iletişim cihazları sağlayan bir şirkettir. Şirket Paul V. Galvin tarafından kurulmuştur ve merkezi ABD, Illinois, Schaumburg’dadır.

Şirket, vx261, sl4000, sl1600 gibi Motorola telsiz modelleri ve pmr446 ve dm1400 gibi telsiz özellikleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca Motorola DP4801 veya Motorola VX261 gibi her biri kendi özelliklerine sahip Motorola telsizlerini Türkiye’de çeşitli fiyatlarla satışa sunuyorlar.

Motorola telsiz modelleri, telsiz özellikleri Motorola telsiz Türkiye distribütörü ve özellikleri.

Motorola telsizleri, dış mekan kullanımı için en iyi seçenektir; Telsizler sağlam ve dayanıklıdır, bu nedenle her türlü hava koşuluna dayanabilirler. Ayrıca uzun mesafeli iletişim için de iyi bir seçenektir.

Motorola, kablosuz ve geniş bant iletişimde dünya lideridir.

Cep telefonu teknolojisinde en bilinen markalardan biridir. Şirket, 1928’de Paul Galvin tarafından kuruldu ve daha sonra şirketine Motorola adını verdi.

İlk Motorola telsizi 1946’da halka satışa sunuldu ve o zamandan beri şirket, ürünlerinde birçok yenilik ve iyileştirme yapıyor.

Motorola Radio, Motorola’nın amiral gemisi ürünlerinden biri olarak görülebilir. Ekim 2014’ten bu yana Lenovo’nun bağımsız bir yan kuruluşu olarak ticaret yapan Motorola Inc. tarafından üretilen tüketici telsiz kontrollü (PMR) cihazlarında dünya lideri bir markadır.

Motorola PMR446 telsizleri, PMR446, PMR446-2, PMR462 ve PMR462-2 olmak üzere dört modelde mevcuttur. Tüm modeller, kullanıcının radyoyu kolaylıkla taşımasına olanak tanıyan kompakt ve taşınabilirdir. Motorola VX261, ağır hizmet tipi kullanım için tasarlanmış dijital 2 yönlü bir telsizdir. 20 saate varan uzun pil ömrüne ve 78 mil menzile sahiptir.

Motorola, Inc. (2011’den 2017’ye kadar Motorola Solutions olarak bilinir), 25 Eylül 1928’de Schaumburg, Illinois merkezli kurulmuş bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketidir.

Motorola, radyo sistemleri ve iletişim ekipmanlarında uzmanlaşmıştır. Şirketin ürünlerinin çoğu, belirlenmiş coğrafi bölgelerde ticari ve devlet müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Motorola Solutions, Google ana şirketi Alphabet Inc.’e aittir ve “Google Güneydoğu Asya” adı altında faaliyet göstermektedir.

Share: