Marko Jevtovic: Zirveyi kovalayan aynı takım kalkışmak istiyoruz

Süper Tomar ekiplerinden Gaziantep FK’nın bakir transferi Marko Jevtovic, tüvana aynı takıma para aktarımı olmaktan bahtiyar olduğunu ve takım adına Avrupa kupalarına karışmak, zirveyi kovalayan tıpkı mızıka atılmak amacıyla çalışacaklarını söyledi.

Spor Pupa Süper Grup’in 3’üncü haftasında deplasmanda Hatayspor’a mihman olacak Gaziantep FK, maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti. Al-siyahlı ekibin, mevsim başında kadrosuna kattığı Marko Jevtovic, idman öncesinde matbuat mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ligin ilk iki haftasında gösterdiği performansı değerlendiren Jevtovic, muallel yanlarının konusunda gideceğini ve takıma balaban katkılar tedarik etmek istediğini söyledi.

“POTANSİYELİ OLAN BİR TAKIMA GELDİĞİM İÇİN MUTLUYUM”İyi benzeri takıma aktarma olduğu için duyduğu mutluluğu dile getiren Jevtovic, “Potansiyeli olan bir takıma geldim. Küçük çok gür benzeri takımımız var. İyi hocalarımız var. İyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Ligin sonuna doğru geçmek için tam hırsızımızın olduğunu dahi düşünüyorum” diye konuştu.”HEDEFLERİ OLAN BİR TAKIMDA ATILMAK İSTİYORUM”Jevtovic, performans kendisine kendisinin analizini yaptığını ve takım kendisine birlikte analizler yaparak kalık yanlarının üzerine her an sezon böylece takımı bol yerlere vurmak istediklerini söyledi. Ligin zirvesinde olan ve hedefleri olan aynı takımda oluşmak istediğinin altını çizen Jevtovic, “Özlük performansımla ilgilendiren ferah taraflarım dahi dokunaklı taraflarım oldu amma temas antlaşma elan iyisi dahi türlü diyerek düşünüyorum. Ara Sıra yerleri geliştirmemiz lazım. Kendi analizimizi yapıyorum. Bando analizini yapıyoruz, değerlendiriyoruz. Geliştirmemiz müstelzim yerleri çalışıyoruz. Mevsim böylece takımımızı gür bir yerde bürümek istiyorum. Çünkü ben doymaz aynı insanım ve bu yüzden üstelik mebzul ayrımsız takımda kalkmak istiyorum. Ligin zirvesinde olan hedefleri olan bire bir takımda atılmak istiyorum” ifadelerini kullandı.”AVRUPA KUPALARINDA OYNAYABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM”

Avrupa kupalarında oynayabileceklerini düşündüklerini ve zirveyi kovalayan benzeri takım olabileceklerini belirten Jevtovic, “Konyasporda oynarken Gaziantep’e karşı uyutmak bizim için her ahit zordu. Gaziantep bol futbolculardan kurulan benzeri takımdı. Buradaki arkadaşlarımı bile elan önceki senelerden tanıyorum. Konyaspor’üstelik iken rakiptik. Demin buradayım ve tamam arkadaşlarıma da büyük imtina etmek duyuyorum. Takımın süfli diri tıpkısı potansiyeli var. Avrupa kupalarında oynayabileceğimizi evet da zirveyi kovalayan bir mızıka olabileceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.Share: