Lüleburgaz’da Demokrasi ve Cumhuriyet Yılı Slogan Yarışması Başlıyor

Lüleburgaz Belediyesi’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı üzere belirlediği 2023 El Erki ve Cumhuriyet Altını Yılı Sav Söz Yarışması başlıyor. Sav Söz yarışmasına süzülmek isteyenler, 17-24 Ilk Teşrin 2022 tarihleri ortada sunma aşkın 3’er motto ile başvurabilecek. Kazanan sloganlar, 4 Son Teşrin Cuma haset açıklanacak. Yarışmanın sonunda birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye tablet bergüzar edilecek.

Her yılı makul aynı ana konu çerçevesinde kutlayarak o bahis hakkında farkındalık oluşturan Lüleburgaz Belediyesi, Cumhuriyet Altını’in 100’üncü yılı üzere Belediye Meclisi’nce belirlenen Demokratlık ve Cumhuriyet Altını Yılı kapsamında motto yarışması başlıyor.

BAŞVURULAR 17-24 EKİM ARASINDA

Kazananlara şaşırtı hediyelerin verileceği slogan yarışmasının başvuruları, 17-24 Teşrinievvel 2022 tarihleri arasında olacak. 9 yaş ve beden adayların “rumuz” ile katılabileceği sav söz yarışmasının kazananları, 4 Teşrinisani Cuma Namazı haset açıklanacak. Referans süresinin peşi sıra gönderilen tek sloganın akseptans edilmeyeceği yarışmanın bergüzar töreni ise 2023 El Erki ve Cumhuriyet Altını Yılı Tanıtım Gecesi’nde gerçekleşecek.

Yarışmada dereceye girenlerden birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye ise tablet bağış edilecek.

Share: