Köylerde Halk ittifakına destek

Milliyetsever Akıntı Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Endişe, “Köylerimizi geziyoruz ve MHP ve Topluluk ittifakına olan desteği görüyoruz” dedi.

MHP Lideri Oran Bahçeli vasıtasıyla başlatılan ‘Etap Kadem 2023: ‘Köyüm Benim’ dostane toplantıları çerçevesinde MHP Genel Form heyeti Tokat’ta köy ziyaretlerinde bulundu. MHP Tokat Mebus Yücel Keder, MYK üyeleri Musa Yoz ve Ahmet Kavga Çolak’ın katılımıyla gerçekleşen köy programları pahal geçti. MHP’li Bulut, karye ziyaretlerine herhangi bir zamankinden elan istekli, daha kararlı surette hazırlandıklarını belirterek, “Köylümüzün bize göstermiş olduğu haz düzentileme azmimize elan bile artırmaktadır. Cumhuriyet’in 100. Yıldönümünü kazanç edeceğimiz 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanı ve Saylav Umumi Seçimleri dolayısıyla teşkilatlarını harekete nâkil MHP, hep siyasi deneyim ve imkanlarını zafer hedefiyle seferber etmiştir. Köylerimizi geziyoruz, MHP ve Topluluk İttifakına olan desteği görüyoruz” dedi.

Gönül seferberliği içerisinde olduklarını tamlayan MHP’li Endişe, “Partimizin seçme hazırlıkları vakit kaybetmeden haberleşme, tenvirat ve üslup çalışmalarından ibaret değil; ayrımsız zamanda degaje tıpkısı heves seferberliği tarzında sürmektedir. Türkiye’nin mevcut diri konumu ve hür dış siyaset hamleleri nedeniyle bütünlüğümüze ve bekamıza dönük bağırsak ve aut tehditler kalık, çeşitlenmiştir. Bu hakikatler karşısında, milli mutabakata dair Topluluk İttifakının 2023 seçimlerinde zafere ulaşması hepyek mecburiyettir. O bakımdan MHP, seçkin seçme döneminden henüz büyük heyecan ve coşkuyla, henüz mukavim tıpkısı imanla seçme çalışmalarını yürütmektedir” diyerek konuştu. – TOKAT

Share: