Konyaspor’un yeni transferi Uche Ikpeazu, Fenerbahçe maçına ıstampa vurdu

Spor Popo Süper Lig’in 4. haftasında Konyaspor, Eskişehir’birlikte Fenerbahçe’yi konuk etti. Konya Büyükşehir Uray Stadyumu’nda temel taşı restorasyon çalışmalarının bitmeme etmesi dolayısıyla Bakir Eskişehir Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı Konyaspor 1-0 kazandı.

YENİ AKTARMA UCHE IKPEAZU MAÇIN ÖNÜNE GEÇTİ

Maçın yegâne golünü kaydeden Konyasporlu Muhammet Demir’in yerine 90. dakikada oyuna karışma olan yeşil-beyazlı ekibin Middlesbrough’dan kullanılmamış transferi Uche Ikpeazu ise lüzum görüntüsü gerekse maç içindeki hareketleriyle karşılaşmaya resmen ıstampa vurdu.

KULLANICILAR PAYLAŞIM ÜZERINE PAYLAŞIM YAPTI

1.90’lık boyu ve tüvana fiziğiyle özen çeken Uganda kökenli İngiliz forvetin Fenerbahçe kalesine gönderdiği ayrımsız şut de direkten dönerken, maçı izlem fail haddinden fazla sayıda toplumsal medya kullanıcısı Uche Ikpeazu hakkında paylaşımlarda bulundu.

İşte o paylaşımlardan bazıları;

– Kayırıcı kısım sonu canavarı üzere

– Bu koca sabaha büyüklüğünde koşsun izlerim, öyle büyülü koşuyor ki bayıldım

– Herif çok gür top saklıyor, bu klasman üzere aranan forvet mümkün, gol bile atmaya başlarsa 4 büyüklerden birine alinti yapar.

– Çiğin genişliği 1.5 metre, fut uzunluğu 2 metre, kapladığı düz 3 bölüm 1 salon. Adamlar topçu değil bildiğin sefine almışlar.

– 2 dakika oynadığı maçta bilcümle sargı odağını üzerine çekmiştir, öyle tıpkı sakil abimizdir.Share: