Koluna Bakın Hangi Yazdırdı!

Muhabirlerle mütekellim Şair Orhon “50 yaşından bilahare ikinci kat baba olacağım amacıyla çok heyecanlıyım koluma çokça sevdiğim eşim Selcan ve yıpranmamış doğacak kızım Deniz’in ismini yazdırdım” dedi.

Ozan Orhon, eskimemiş dövmesini böyle gösterdi.

“DÜET AÇMAK ITIBAR VERİCİ”

Ayrımsız zamanda diş hekimi olan şarkıcı Dr.Erdem Sur ise “Saz Şairi Orhon gibi efsane bir sanatkâr ile ikili tahsis etmek bayağı çok sayginlik donör. Onun desteği ve tecrübeleri ile güdük zamanda haddinden fazla daha adamakıllı amal başaracağıma inanıyorum” dedi.

OZAN ORHON KİMDİR?

Âşık Orhon nereli ve kaç yaşında; Âşık Orhon, 3 April 1972 tarihinde İstanbul’dahi dünyaya geldi. Tıpkısı zamanda Adlı oyuncu Uğurlu Akmansoy’un torunudur.

‘Oldu mu Şimdi?’ isimli ilk albümünü 1992’da piyasaya çıkaran Ozan Orhon’un. Bu albümdeki Saman Alevi, Arasında Kuyu Var, Zeynep ve Oldu mu Şimdi? şarkıları öne çıktı.

Müzik dışında takdimcilik da yaptı. 1993 yılında İnterstar’bile yayınlanan “Senkron” adında ayrımsız yarışma cümbüş programı sundu, 2006 yılında ise ShowTV’birlikte “Muamele Keyfi” adındaki Magazin programını ve “denemeye ayar” isimli programı sundu.

Saz Şairi Orhon kiminle evli, bozukluk boşandı? 19 Haziran 1997’bile manken Ebru Şallı ile Sabancı Korusunda peri masalı kabilinden bire bir törenle evlenip bir yıl bilahare boşandı, 2000 yılında model ve hanende Yeşim Erçetin ile evlendi bu evliliği 3 yıl sürmüş çift 20 Ağustos 2003’te boşandı. Bu evlilikten Lara Yağmur adında benzeri kızı var.

Askerliğini tankçı adına yapmış ancak esenlik sorunları zımnında erken terhis edildi.

Sanatçı 2009 yılı başlarında sivri kiloları ile monitör ekranlarına mevrut midesine taktırdığı bilezik ve elan sonrası verdiği kilolarla ruzname oluşturmuş, göden kelepçesi sağlık sorunları dolayısıyla alınmıştı. Göden Kelepçesi taktırdıktan sonradan aşkın kilolarından kurtulmayı başardı.

Müzik dışında sunuculuk da yaptı. 1993 yılında İnterstar’dahi yayınlanan “Eş Zaman” adında bir yarış coşku programı sundu, 2006 yılında ise ShowTV’dahi “Pazar Keyfi” adındaki Magazin programını ve “denemeye değer” isimli programı sundu.

Saz Şairi Orhon kiminle evli, sebep boşandı? 19 Haziran 1997’üstelik manken Ebru Şallı ile Sabancı Korusunda peri masalı kadar bir törenle evlenip bir yıl sonradan boşandı, 2000 yılında model ve şarkıcı Yeşim Erçetin ile evlendi bu evliliği 3 sene sürmüş koşa 20 Ağustos 2003’te boşandı. Bu evlilikten Lara Baran adında benzeri kızı var.

Askerliğini tankçı namına yapmış ancak afiyet sorunları zımnında er terhis edildi.

Artist 2009 yılı başlarında aşırı kiloları ile monitör ekranlarına mevrut midesine taktırdığı kelepçe ve elan sonrası verdiği kilolarla ruzname oluşturmuş, mide kelepçesi esenlik sorunları dolayısıyla alınmıştı. Göden Kelepçesi taktırdıktan sonraları aşkın kilolarından kurtulmayı başardı.

Şair Orhon, üçüncü evliliğini kiminle yaptı?

2014 yılında Birgül Orhon ile yaptı. Fakat bu eşinden dahi boşandı.

Orhon, dördüncü evliliğini ise Selcan Demirci ile yaptı.

Share: