Kırklareli’nden güdük kısa

Pınarhisar ilçesinde misil hizmet ve tamirat çalışmaları yapılıyor.

Pınarhisar Belediyesi Veri İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağmur suyu, içmece suyu, şebeke hattı ve 4. hamle gaz çalışmalarının tamamlandığı alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçede madun bina ve art bina çalışmalarının alay malay gerçekleştirildiğini kaydetti.

Çeşitli kazılar dolayısıyla vatandaşların mağduriyetlerini bildirme organ dökmek üzere yollarda hizmet ve onarımların gerçekleştirildiğini dile getiren Talay, çalışmaların tamamlandığı bölgelerdeki asfalt ve parke taşların baştan düzenleneceğini söyledi.

Öğrencilere kırtasiye yardımı

Ara Sınav’de ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımında bulunuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yoluyla yapılan eğitim bilimi yardımları kapsamında Lüleburgaz Ticaret ve Endüstri Odası, ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımlar ulaştırılmaya devam ediyor.

TSO Sedir Başkanı Aytaç Aksoy ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere 50 kırtasiye kartını Ara Sınav İlçe Milli Eğitim Başmuallim Vekili Aydınlık Kocaman’a teslim etti.

Elektrik kesintisi

Demirköy ilçesinde 5 köy ve 2 mahallede elektrik kesintisi yapılacak.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, hizmet ve tamir çalışmaları kapsamında ilçeye kapalı Büyük, Gökyaka, Sarpdere, İncesırt ve Armutveren köyleri ile Orhaniye ve Aynasız mahallelerine 23 Eylül Cuma Namazı günü bire bir müddet erke verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler, 09.00-17.00 saatlerinde uygulanacak.

Share: