Kırklareli’nden güdük gücük

Pınarhisar’üstelik yağmur suyu altyapı çalışmaları sürüyor.

Belediye Reisi İhsan Talay, çalışmaları izlem ederek incelemede bulundu.

Talay, gazetecilere yaptığı açıklamada, vukuf işleri müdürlüğü ekiplerinin yağmursuyu hattı çalışmalarını tezelden yürüttüğünü belirtti.

Ekiplerin cansiparane çalıştığını anlatım eden Talay, yağmursuyu hattının yüzdelik 98 seviyesinde tamamlandığını kaydetti.

Hattın tamamlandığı alanlarda ızgaralamaların yapıldığını nâkil Talay, Pınarhisar için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Belediye hizmetleri anlatıldı

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, 41 maaş bakım sürecinde yapılan çalışmaları vatandaşlara anlattı.

Uray parkında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Özalp, vatandaşlara yer bol hizmeti arz etmek üzere aralıksız çalıştıklarını söyledi.

Altyapı ve üstyapıdaki çalışmalarla ilçenin çehresinin değiştiğini anlatım fail Özalp, çalışmalara destek veren herkese teşekkürname etti.

Daha de güzelce hizmetleri faaliyete eylemek için mücadele ettiklerini anlatan Özalp, “İlçemiz için haddinden fazla elan sunturlu günlerde ayrımsız araya geleceğiz. Toplantımıza katılan herkese çokça teşekkür ediyorum. Fena Hâlde ilçemiz Vize amacıyla elimizden hangi geliyorsa yapacağız. Bilcümle alay malay daha nice başarılara imza atacağımızı açıklamak istiyorum.” diye konuştu.

Özalp, elan sonraları tamamlanan ve devam eden projeler karşı vatandaşları bilgilendirdi.

Share: