Kılıçdaroğlu: Tanıdıkça Birbirimizi Seveceğiz. Türkiye’de Siyasetin Etkisi Azalacak, Kutuplaşma Bitecek. İnsanlarımız Barışacak, Türkiye Barışacak

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, Giresun’da kendisini çaya çağırma eden ve kurulduğu günden beri AKP’ye unsur olduğunu söyleyen İsmet Entelektüel’la yaptığı sohbetten kesitler içeren benzeri videoteyp paylaştı ve “Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’üstelik siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak” dedi.

Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, partisinin ekip toplantısı üzere gittiği Giresun’da çay daveti konusunda evine mihman olduğu İsmet Kültürlü’la yaptığı sohbetten kesitler içeren aynı videoyu içtimai iletişim araçları hesabında paylaştı. Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Tanıdıkça birbirimizi seveceğiz. Türkiye’birlikte siyasetin etkisi azalacak, kutuplaşma bitecek. İnsanlarımız barışacak, Türkiye barışacak.”

Videoda İsmet Görgülü, Kılıçdaroğlu’na, “Kurulduğu günden bu yana ego YANLIŞSIZ Parti’ye üyeyim. Bazen şeyleri yaşadıkça, gördükçe inanın sizi sevmeye başladım” dedi. Kılıçdaroğlu ise “Türkiye düzelebilir, huzura kavuşabilir. Türkiye zengin ayrımsız büyüklük, imkanları fazla olan aynı mevki ama paranın gür tıpkı yere harcanması lazım. İyi tıpkı yere harcanmazsa olmaz. Bu, bir siyasal tercih” diyerek konuştu.

Entelektüel dahi “Cenabıhak için, geldiniz, beni konuşma ettiniz, hangi büyüklüğünde mutlu oldum. Hangi kadar moralim bozuktu Başkan’ım, maneviyat oldu, Tanrı bin misil razı olsun. Sıkıntılar herkeste olduğu kadar bizde da var. Sıkıntılarımız çok büyük. Ben samimiyetten yanayım. Buraya, evime geldiniz, beni tanıdınız, bildiniz, gördünüz; Tanrı bin misil razı olsun. Adamakıllı geldiniz, sefa geldiniz” karşılığını verdi.Share: