Kent kent dolaştılar… Yavru sahibi olmak talip koşa hayaline Diyarbakır’da kavuştu

Site kent dolaştılar… Yavru sahibi görünmek talip koşa hayaline Diyarbakır’da kavuştu

DİYARBAKIR – 4 gayda çağa denemesi sonrası bala sahibi olamayacağı söylenen çiftin çağa özlemi, Diyarbakır’da gördükleri otama ile sona erdi.

10 almanak evli olan ve çocuk sahibi olma hasretiyle bir nice ili gezen Seher Gökçek ve Mehmet Temel çiftine 4 el gayda çağa denemesi ve tıpkı aşılama sonrası yavru sahibi olamayacakları söylendi. Tedaviden vazgeçen çift, tayinlerinin çıkması ile geldikleri Diyarbakır’da yâren tavsiyesiyle sonuç kere ayrımsız kliniğe başvurdu. Karı Mevlit ve Gayda Çağa Uzmanı Prof. Dr. Kağan Çoksüer, er yaş dönümü teşhisi koyarak, PRP ve fitoterapi tedavileriyle çiftin 10 almanak çocuk hasretini sona erdirdi. Mutluluk gözyaşları döken koşa, çocuklarını kucaklarına alacakları haset bekliyor.

“Akla Yatkın klinik, doktor ve tedavi başarının ana anahtarıdır”

Hastaya elan evvel çocuğu olmayacağının söylendiğini kaydeden Eş Doğum ve Tuluk Çağa Uzmanı Prof. Dr. Melik Çoksüer, başarıya giden yolda akilane klinik, hekim ve tedavi olduğunu vurguladı. Çoksüer, “Hastamız 39 yaşında erken menopoz nedeniyle arkadaş tavsiyesiyle kliniğimize başvurdu. İncelediğimizde elan geçmiş 4 el tuluk bebek denemesi reşit, akıbet denemesinde on paralık alıntı dahil yapılamamış. Yumurtalarının olmadığını ve çalışmadığını söylemişler, gayda bebeği fek ederek transfer yapılmamış. Pestil haddinden fazla çaresiz ve feryat figan kliniğimize gelmişti. Hastaya hiçbir şekilde bala sahibi olamayacağı söylenmiş. Hastayı inceledikten sonra PRP ve fitoterapi ile şişko tedavi yapacağımızı söyledik. Hastada serencam umudu olduğu için nezaret etmek istediğini söyledi. Temas iki mebiz ve rahmin içerisine PRP uygulaması enjeksiyonu yaptık, sonrasında ise bitkisel tedavi olan fitoterapiyi gerçekleştirdik. Şu anda hamilelik haberini aldık, züğürt gelip hamilelik kesesini gördüğünde tahammülfersa ayrımsız şekilde bahtiyar oldu ve gözyaşlarına boğuldu. Tek kimesne umutsuz olmasın, seçkin zaman akıllıca klinik, hekim ve tedavi başarının temel anahtarıdır” dedi.

“Şişman çağa deneyim aşamasına gelmeden hamilelik gerçekleşti”

Şişman bebek aşamasına gelmeden alışılagelen yollarla PRP ve fitoterapi yöntemlerinin hamilelik getirdiğini kaydeden anne adayı Seher Gökçek Asıl, çocuklarını sağlıklı bire bir şekilde kucaklarına ahzetmek amacıyla beklediğini belirtti. Anne, “Daha başlangıçta 4 el ayrımlı şehirlerde şişman bebek denememiz oldu, olumlu akıbet alamadık. Akıbet denemede da aktarma gerçekleşmedi. Aynı müddet ara vermek istedik gayda süt kuzusu tedavisine, Diyarbakır’a tayinimiz çıkınca Hakan hocanın ismini haddinden fazla duyduk. Geldik görüştük, hocamız erken menopoz teşhisi koydu. Tulum çağa öncesi PRP tedavisi başvuru etti. Bitmeyen güvenle geldim hangi tavsiye mektubu ederse uymayı düşünüyorduk. Onunla birlikte nebati tedavi ilaçları kullandım. 2 maaş merhem tedavisi sonrası şişman bebek sınama aşamasına gelmeden gebelik gerçekleşti. Hocamıza ve ekibine çok teşekkürname ediyorum. İnşallah sonuna büyüklüğünde dimdik bir şekilde bitmeme fehamet ve kucağımıza almak felek tamam” diye konuştu.

Share: