Kemaliye’de aynı familya yandı

Erzincan’ın Kemaliye ilçesi Sandıkbağı Mahallesinde mevcut bire bir ev alevler ortamında kaldı. Hararet itfaiye aracı ve vatandaşların müdahalesi sonucu söndürüldü.

Erzincan’ın Kemaliye ilçesi Sandıkbağı Mahallesinde bir evde tün daha belirlenemeyen ayrımsız sebepten belde coşkunluk çıktı. Yangına önceki olarak çevrede kim vatandaşlar engelleme ederken nitelik 112 Evgin Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar konusunda fenomen yerine itfaiye aracı, kurnaz ve sağlık ekipleri atıf edildi. Detaylı uğraşlar sonucu alevler itfaiye aracı ekiplerinin müdahalesiyle söndürülerek soğutma çalışması yapıldı. gelişigüzel can kaybının ve yaralanmanın yaşanmadığı yangında eş kullanılamaz kuzuluk geldi.

Öte yandan Kemaliye Kaymakamı İlhan Kayatürk ve Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman coşkunluk itfa çalışmalarını durumunda inceledi. Kemaliye Kaymakamlığı’nın içtimai iletişim araçları hesabından yapılan paylaşımda ise, İlçemiz Sandıkbağı Mahallesinde bire bir evde geceleyin saatlerinde başlayan yangın; itfaiye aracı ekiplerimiz ve vatandaşlarımızın desteğiyle genel adına taharri altına alınmış olup soğutma çalışmaları başlatılmıştır. Vatandaşlarımızın benzer hadiselere cebin dikkatli ve tedbirli olması önemle rica olunur. ifadelerine düz verildi. – ERZİNCAN

Share: