Kayseri’de İkinci El Pazarında Tıpkısı Vandöz: “Erdoğan’a Gönderin Görsün. Bura Kayseri. Yurttaş Ne Hallere Düştü”

CHP Kayseri Mebus Güç Zayıf, Kayseri’nin Tepebaşı ilçesine tutkun Eskişehir Bağları Mahallesi’nde kurulan bit pazarını ülfet ederek, vatandaşlarla arkadaşça etti. İkinci el pazarında bire bir satıcı, “Erdoğan’a gönderin bakın burası Kayseri, aşağıyı gördünüz mü, kalabalığı? Burası Kayseri, muhafazakar şehir. Hangi oluyor burada… Vatandaş bu hallere düştü” dedi.

CHP Kayseri Milletvekili Kırıcı Arık, Kayseri’nin Tepebaşı ilçesine kapalı Eskişehir Bağları Mahallesi’nde kurulan kehle pazarını müzakere ederek, vatandaşlarla kardeşçe etti.

“DÜŞÜNCE VERENLER SABAHIN 7’SİNDE İKİNCİ HALK AYAKKABU ALIYOR AMMA FIKIR ALANLAR SICAK YATAKLARINDA YATIYOR”

Sabahın erken saatlerinde pazara her an yoğunluğu kameraya calip Kuru, “Bura Eskişehir Bağları. AKP’nin en çokça oy aldığı, Suriyeli mültecilerin sunu çokça yaşadığı kayran. Zaman aksata ve saat sabahın 7’si. Burada vatandaşlarımız ikinci el pabuç, ikinci ahali yollamak ve ikinci el aş damı eşyası alıyor. Vatandaş mutfaktaki bardağını, tavasını dahi satıyor. Kalabalığı görüyorsunuz. Vatandaş mutfağındaki bardağını, tavasını dahi satıyor. İşte düşünce verenler sabahın 7’sinde ikinci umum başmak alıyor ama fikir alanlar ısıdam yataklarında yatıyor” diye konuştu.

“ERDOĞAN’A GÖNDERİN GÖRSÜN BURASI KAYSERİ”

Sıska’ın çekicilik yaptığını gören ikinci umum elbise satan bir vatandaş, “Erdoğan’a gönderin bakın burası Kayseri, aşağıyı gördünüz mü, kalabalığı? Burası Kayseri, muhafazakar site. Hangi oluyor burada… Vatandaş bu hallere düştü” dedi.Share: