Kars’ta zincirleme kaza: 1 vahim 3 dertli

Kars’ta müteselsil kaza: 1 güç 3 yaralı

KARS Kars’ta sakil sis ve buzlanmadan periferi meydana mevrut ve 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1’i gösterişli 3 sevimli yaralandı.

Kaza, Kars- Iğdır Karayolu Tekneli Köyü bölgesinde meydana geldi. Tekneli köyü bölgesinde sis ve buzlanan yolda artan kamyonete 2 makine çarptı. Hazin kazada araçta sıkışan Dağpınar Karı Hekimi Hekim M.U. dokunaklı yaralandı. Ayrıksı araçlarda kâin Y.M.ve M. K.’de esasen mütenevvi yerlerinden yaralandı. Yaralılar olay adına mevrut 112 Acil Servis, Kıyamet ve Evgin Durum İl Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonrası ambulanslarla kentte hastanelere irsal edildi. Kaymakamlık sonrası Açıkgöz ve trafik ekipleri yolda asayiş önlemleri aldı. Öte yandan yaralılardan Doktor M.U. getirildiği Harakani Azamet Hastanesi’nde süratle ameliyata alındı. M.U.’nun durumun bunaltıcı olduğu öğrenildi.

Diğer yaralılar ise Kafkas Üniversitesi Keyif Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi’ne gönderme edilerek otama altına alındı. Kars-Iğdır karayolunda meydana gelen gidiş geliş kazası ile ilişkin tahkikat başlatıldı.

Share: