Kahramanmaraş Valisi Ateşli, AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Ateşin, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları”nda rey kullandı.

AA Kahramanmaraş Bürosu’nu konuşma fail Vali Ateşli’a, AA Gaziantep Kesim Müdürü Soyluluk Kocalar, kurumun çalışmaları için bilgi verdi.

Burada “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katılan Ateşli, AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin ev içi ve dışında çektiği fotoğrafları bir tane biricik inceledi.

Haber kategorisinde Emrah Yorulmaz’ın ” TOGG’un ilk yolculuğu”, yer ve yaşam kategorisinde Sercan Küçükşahin’in “Kar tünelleri” antetli fotoğraflarını seçen Coşkun, spor kategorisinde ise Elif Öztürk Göncü’nün “Şampiyonlar” fotoğrafını oyladı.

Ateşin, oylaması sonrasında yaptığı değerlendirmesinde, fotoğrafların hepsinin birbirinden adamakıllı olduğunu ve tercih yapmakta zorlandığını söyledi.

Geleneksel arkaç gelen “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katılmaktan bahtiyarlık duyduğunu tabir fail Ateşli, şunları kaydetti:

“Oylamada birbirinden zer fotoğraflarımız vardı. Tığ şu anda çok bodur beş altı diliminde bu fotoğrafları kendimize bakarak seçmeye çalışıyoruz amma bu fotoğrafların arkasında sahada olan arkadaşlarımızın çetin tıpkı emeği var. Belki günlerdir bu kareyi intikal etmek amacıyla çalışmışlar. Ego bu fotoğrafların çekilmesinde emeği olan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.”

Coşkun, AA çalışanlarına sükse temennisinde bulundu.

Share: