İYİ Parti’li Yüksel, Afyonkarahisar Seçme Koordinasyon Merkezi’ni mülakat etti

İYİ Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Ünzile Yüksel, Afyonkarahisar’da partisinin Intihap Koordinasyon Merkezi’ne ziyarette bulundu.

Yüksel ve beraberindeki partililer, kullanılmamış açılan İYİ Parti İl Intihap Eş Güdüm Merkezi’nde kuruluş üyeleri ile tıpkısı araya geldi.

Daha sonradan burada matbuat açıklaması işleyen Yüksel, İYİ Parti Umumi Başkanı Meral Akşener’in ülkeyi karış karış gezdiğini söyledi.

Kendilerinin da birçok ile gittiklerini kaydeden Yüksel, “Bize görüş verin demiyoruz, bunu özellikle ifade etmek isterim. Çünkü insanlardan siyasetçilerin aynı şeyler isteyebilmesi üzere o insanları dinlemesi gerekiyor. Onları dinliyoruz, Umumi Başkanın selamını götürüyoruz.” dedi.

En pir şeyin “iyilikte” olduğunu dile getiren Yüksel, “Kadın politikaları kendisine talih genelinde başlattığımız ‘Kapı Çal, Istek Al’ etkinliğimizin tıpkısı bölümünü zaman Afyonkarahisar’da gerçekleştireceğiz. Gruplar Afyonkarahisar’da mahallelerde bap çalacaklar. Esas amacımız halkın derdini ayağına gidip dinlemek.” ifadesini kullandı.

Share: