İstanbul’un göbeğinde “midilli” sürprizi: Ağaca angaje at görenleri şaşkına çevirdi

Şişli’de ağaca sınırlanmış haldeki midilliyi görenler şaşkına döndü. Atın neden orada olduğuna deme veremeyen herif cep telefonu ile o anları kaydederken, temel ise atın sahibi gelince ortaya bundan sonra. Atın anaokuluna ait olduğu öğrenildi.

Şişli Piyalepaşa Bulvarında giden benzeri vatandaş, ağaca angaje halde bire bir midilli olduğunu fark etti. İstanbul’un yaşayan noktalarından birinde karşılaştığı dekor karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen vatandaş o anları el telefonu kamerasına kaydetti. Ağaca sadık halde duran midilli atı görenlerde alçalma uyandırdı. Yoldan geçenlere sorarak midillinin sahibini arayan koca, gerçeği aynı müddet sonra öğrendi.

İlçenin göbeğinde midilli şaşkına çevirdi

Ağaca kapalı midilliyi almaya mevrut sahibi, durumu meraklı vatandaşlara açıkladı. Midillinin, bağlandığı ağacın hızla yukarısında kâin anaokuluna ilgilendiren olduğu öğrenildi. Anaokulu öğrencilerini eğlendirmek amacıyla orada bulunduğu öğrenilen, midillinin bakımı ve beslenmesi ile ait da bilgi veren bakıcısı, arada bir albeni aldırmak üzere gezmeye çıkardığını ve bu yüzden orada olduğunu belirtti. Gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen aynı yurttaş o anları cep telefonu kamerasına kaydetti. – İSTANBUL

Share: