İstanbul İl Güvenlik Müdürü Patal, polis merkezi yapılacak alanı inceledi

İstanbul İl Itimat Müdürü Denizköpüğü, polis merkezi yapılacak alanı inceledi

Şişli’de mensur edilecek olan bakir Polis Güçleri Merkezi Amirliği binasının alanını inceledi

Magnezit mesul şube müdürlerinden başlatacak olan inşaat öncesi hikmet aldı

İSTANBUL – İstanbul İl Inanma Müdürü Zafer Lüle Taşı, Şişli’de inşa edilecek olan eskimemiş polis güçleri merkezi amirliğinin yapılacağı alanı inceledi. Patal, sorumlu idarehane müdürlerinden 2023 yılında başlayacak olan yapım öncesi hikmet aldı.

İstanbul İl Güvenlik Müdürlüğü aracılığıyla bakir yapılacak olan Şişli Polis Merkezi Amirliği binası öncesi İl Güven Müdürü Yengi Eskişehir Taşı, inşaat öncesi alanı inceledi. 19 Mayıs Mahallesi’nde Şişli Kaymakamlığı vasıtasıyla tahsis edilen alana yapılacak olan binanın alanına mevrut Denizköpüğü, bire bir müddet mesul müdürlerden bilgelik aldı.

Polis Güçleri merkezi inşaatına yakında başlanacak

Denizköpüğü’a Şişli Kaymakamı Ahmet Gazi Kayaç, İl Emniyet Başmuallim Yardımcıları Zafer Baybaba, Koray Şensoy, İnşaat Emlak Şube Müdürü ve tıpkı zamanda Iletişim Araçları, Halkla İlişkiler ve Protokol Yazıhane Müdürü Süleyman Gökdemir, Şişli İlçe Güven Müdürü Özay Kayhan ve sıralı amirleri haremlik etti. Alan hakkında vukuf düzlük Patal ardından Şişli Polis Güçleri Merkezi Amirliğini ülfet etti. Polis Merkezi Amirliği inşaatının mümasil zamanda başlayacağı bilgisi verildi.

Share: