İhanet Yüzünden Evliliği Bitti! Alışılmadık Detaylar…

Corriere’nin iddiasına bakarak; 45 yaşındaki Francesco Totti, ayın 15 gününü Milano’da çalışmak üzere nâkil 41 yaşındaki eşi Ilary Blasi’nin sık sık Cristiano Iovino ile sıra geçirmesinden rahatsızlık duydu.

‘ONA HER ANT SAYGI DUYACAĞIM’

Daha sonra cep telefonunda bulduğu düğme mesajlaşmalarla bu ilişkiyi itmam kararı aldı. İtalya’de ortaya atık bu çıyanlık haberi iri gündem olurken taraflardan konuyla ilgili her izah yapılmadı.

“AYRILIK KAÇINILMAZ!”

Totti Orak Ayı ayında yaptığı metrukiyet açıklamasında bozuk eşine ürkmek duymaya bitmeme edeceğini belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:

“Evliliğimizde yaşadığımız krizleri aşmaya çalıştım amma bugün acı de olsa ayrılık seçiminin mübrem olduğunu anlıyorum. Serencam aylarda söylediğim ve yaptığım seçkin şey çocuklarımızı ve onların geleceğini korumak içindi. Bu rastgele antlaşma hayatımın mutlak önceliği olmaya bitmeme edecek.

“ONA SAYGI DUYACAĞIM”

Üç namuslu çocuğumuzun tahaccüm sürecinde Ilary’ye mail olmaya bitmeme edeceğim ve ona seçme ant tevakki etmek duyacağım. Mahremiyetimize ve özellikle üstelik çocuklarımızın huzuruna tükenmez imtina etmek duyuyorum”

FRANCESCO TOTTİ KİMDİR?

Francesco Totti (d. 27 Eylül 1976; Roma), İtalyan bozuk futbolcudur. Serie A takımlarından Roma’nın kaptanıdır. Eksen Oyuncu ve forvet mevkiinde fariza yapabilmektedir. 1992-2017 yılları beyninde BEY Roma takımının formasını giymiştir.

FIFA 100 kendisine tanıdık Ateş Parçası Sunma İyi 125 topçu listesinde bulunmaktadır. 2 nöbet Serie A Yılın Futbolcusu, 5 el Yılın İtalyan Futbolcusu seçilmiştir. 605 Karşılaşma 250 Gol ile Serie A tarihinde sunma haddinden fazla gol atan 2. futbolcudur. Totti 2006-2007 sezonunda attığı 26 golle İtalya Serie A gol kralı reşit ve Avrupa Değerli Pabuç (European Golden Shoe) ödülünü kazanmıştır.

Şampiyonlar Ligi, UEFA ve İtalya Kupasıyla alay malay toplamda 775 maçta 307 golü ve 183 asisti vardır.1 öğün Serie A Şampiyonu, 2 sefer Coppa Italia ve 2 defa üstelik Supercoppa Italiana’yı kazanmıştır.

1992 yılında profesyonel kariyerine başladığı mızıka MIR Roma’üstelik 28 Mayıs 2017 tarihinde jubile maçına çıkarak emekli olmuştur. Totti, 2002-2022 yılları arasında Ilary Blasi ile evli kalmıştır. Çiftin, üç çocuğu bulunuyor.

Share: