Icra Vekili Soylu: “Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına önceden tertemiz yapacağız”

Nazır Soylu: “Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına başlarken arı sili yapacağız”

“Şehitlerimizin intikamını alıyoruz, bize haddinden fazla çektirdiler”

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ‘Karşı Karşıya 100 Aktarılma’ programı kapsamında Silivri’dahi ziyaretlerde bulundu

İSTANBUL – İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat, “Tığ şehitlerimizin intikamını alıyoruz. Bize çokça çektirdiler, bu ülkenin gücünü çok zayıflatmaya çalıştılar. Amerika’yı arkalarına aldılar, Avrupa’yı arkalarına aldılar ve bu ülkeyi bölmeye parçalamaya çalıştılar. Cenabıhak bize felek edecek Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına önceden arı sili yapacağız” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, YANLIŞSIZ Fırka İstanbul İl Başkanlığı vasıtasıyla planlı “Yüz Yüze 100 Dönüş” programı çerçevesinde Silivri’dahi DOĞRU Tümen İlçe Başkanlığını ve belediyeli musahabe etti, vatandaşlarla tıpkısı araya geldi. Ortaköy Mahallesi’nde mütekellim Nazır Aristokrat, ” Türkiye’üstelik kısaca 2 buçuk, 3 yıldır afat üst üste geldi. Afetten afete koştuk, terörle mücadeleden terörle mücadeleye koştuk, yangından yangına koştuk. Amma arkamızdan tıpkı yegâne ‘Nerede bu büyüklük?’ diyen tıpkı dirilik bırakmadık. İşini kaybeden yüzlerce kişinin işlerini tıpkı kısmını devletten bir kısmını bağışlardan topladığımız paralarla, baştan aksiyon kurmaları için destekte bulunduk. Gücümüzün yettiği büyüklüğünde herkese elimizi uzattık amma ‘nerede bu kerem’ dedirtmedik” dedi.

Nazır Soylu, vatandaşlarla dostça ettikten sonra Gazitepe Mahallesi’ne geçti. Benzeri kıraathanede vatandaşlarla bir araya gelen Icra Vekili Aristokrat, ” Macaristan’dahi Soros Parti kurdurdu. Şeş partiyi bir araya getirdiler ve iki büyük şehrin şehremaneti başkanlarından birisini namzet gösterdiler, sonrasında ise Macaristan Başbakanı Orban, hepsini ezdi geçti. Şimdi Amerika’dan binlerce kilometre öteden ülkelere hikaye biçerek, burada büyükelçilerle görüşerek bu amal çözülmez. Buradan Kılıçdaroğlu’na şunu dahi göstermek istiyorum; Kılıçdaroğlu ferda bu büyükelçiye gönderdiğin adamının büyükelçiyle konuşması ayrımsız kaset yerine, bu ülkenin tıpkı vatandaşı marifetiyle savcılığa suç duyurusu namına giderse hangi yaparsın? Büyükelçinin verdiği talimatlar senin partiye ve ayrıksı partilere giderse hangi yaparsın? Kasetlerde, partileri bittabi sustururuz, anayasayı pekâlâ değiştiririz, seçimin ilkini ne devir yapar diğer seçimi ne antlaşma yaparız, alelhusus bu LGBT üzerine bu milletin düşüncesini kuşkusuz değiştiririz, bunların hepsi aynı kasette vatandaşın biri getirirse sen ne yaparsın? Bu mevki hangi mandayı akseptans etti ne dahi sömürgeyi bu talih bunların hiçbirini akseptans etmez” dedi.

Vekil Aristokrat, “Seçkin şey istismar ediliyor. Bugün Eskişehir’bile yabancılar ellerinde kılıçlarla geziyorlar diyerek aynı kaynak çıktı ortaya. Ferman verdik bahis araştırıldı mevrut bilgiye bakarak, Eskişehir’üstelik benzeri film çekiminde müteharrik, bizim ülkenin çocukları olan ve ellerinde de imitasyon kılıçlarla ayrımsız yerden bambaşka tıpkı yere gidiyorlar. Sosyal medyadaki ego ona günah galerisi diyorum, yazık galerisinde çarçabuk Suriyeliler kılıçlarla bu arada sokak ortasında geziyorlar diye niteleyerek dolma vukuf yapıyorlar. Bunun ufağı büyüğü yoktur bu ayrımsız zihniyettir ve tığ bu zihniyeti yenmek durumundayız” dedi.

Daha sonradan Gaye Mumcu Meydanı’nda vatandaşlarla tıpkısı araya gelen Bakan Soylu, ” Sazak, Hatay, Osmaniye, Adana ve Adıyaman’ı içinde bulunduran Amanos Dağları’ndan teröristleri temizledik. Senelerce Karadeniz’de Karadeniz insanını ürküten ve ağır, Muazzez evladımızın ve astsubayımızın katline amil olan teröristleri Karadeniz’den temizledik. Erzurum bölgesini teröristlerden temizledik. en son İran’ın yanı başında mevcut ve buraya sınırdan girilmesi çokça yalınç olan Tendürek bölgesini temizledik, arı sili hale getirdik. Tığ şehitlerimizin intikamını alıyoruz. Bize haddinden fazla çektirdiler, bu ülkenin gücünü çok zayıflatmaya çalıştılar, Amerika’yı arkalarına aldılar, Avrupa’yı arkalarına aldılar ve bu ülkeyi bölmeye parçalamaya çalıştılar. Allah bize kader edecek Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına önceden arı sili yapacağız. Türkiye’yi tertemiz yapacağız” ifadelerini kullandı.

Share: