Hüyük’e eskimemiş sağlık yatırımı

Hüyük ilçesini musahabe eden Konya İl Esenlik Müdürü Mehmet Belletici, ilçeye yeni kerem hastanesinin ardından yeni bir esenlik yatırımı daha kazandırılacağını söyledi.

Belletici, kendisine zevcelik fail hizmet başkanları ile konuşma ettiği Hüyük’teki afiyet tesislerinde incelemelerde bulundu, afiyet çalışanlarıyla dostane etti.

Keyif hizmeti veren bünye ziyaretlerine Selki Karı Sağlığı Merkezi ile başlayan Koç, daha sonraları sırasıyla Hüyük Sosyete Sağlığı Merkezi, Hüyük 1 ve 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezleri’ni mülakat etti.

Topluluk Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Kazım Serkan Kasapoğlu’ndan ilçede verilen esenlik hizmetlerindeki sonuç kapsam için detaylı vukuf düzlük Antrenör, görevdeki sülale hekimleri ve afiyet çalışanlarıyla birlikte düşünüm alışverişinde bulundu.

Eskimemiş binasında hizmet vermeye başlayan çap hastanesinin ardından, ilçeye majör ayrımsız keyif yatırımı elan kazandırılacağını ifade eden Çalıştırıcı, “Toplum Sağlığı Merkezi, Karı Sağlığı Merkezi ve 112 Ivedili Sağlık Hizmetleri İstasyonunun tıpkısı arada bakım sunacağı bakir projede akıbet aşamaya gelindi ve bodur tıpkısı müddet içerisinde ihaleye çıkılacak.” dedi.

Daha sonraları Yıpranmamış Hüyük Oran Hastanesi’ni ziyaret eden Antrenör, burada da Sayrılarevi Başhekimi Dr. Mehmet Kendir ile poliklinik ve servisleri dolaştı.

Hüyük ilçesinde vatandaşa sunulan afiyet hizmetlerinin çeşitliliği ve kalitesini tasarruf etmek üzere çalışmaya bitmeme edeceklerini tabir fail Koç, evgin servis, poliklinik, yataklı servis gibi alanlarda işleyiş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik eskimemiş tensikat üzerine bile başhekimlikle işbirliği halinde olduklarını birlikte sözlerine ekledi.

Share: