Hayranlarını Üzen Veri Geldi!

Ekranda varak dökümü er başladı. Birbirinden iddialı dizilerin görüntülük yarışına manzara olan televizyon dünyasında önce final haberi geldi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Sabık zaman böylelikle çekilmeye başlanan FOX’ın “Aklı Başında Müstecir” dizisinin görüntülük ömrü kısa oldu.

REYTİNGLER DÜŞÜK ÇIKTI

MF Yapım imzalı dizinin mektep çocuğu reyting sonuçları de bağan çıkınca er final kararı alındı.

Serkay Tütüncü ile Dilan Çiçek Deniz’i buluşturan proje 6. bölümde ekrana veda edecek.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Mona benzeri sabah işe müracaat etmek amacıyla evden çıkarken ince süredir çekişmeli olduğu familya sahibiyle çekişme mesabe. İşe vardığında, cemaziyelevvel tün şehirde tıpkısı süredir olduğu gibi gene tıpkı eş kundaklaması vakası yaşandığını öğrenir ve habere gönderilir. Görüngü durumunda rakip fen sitesinin muhabiri olan Yakup’la tanışır. Inatçı karakterlere cemaat Yakup ve Mona, iş boyunca hemencek seçme konuda menfi düşerek didişseler de alttan alta de birbirlerinden hoşlanırlar. Fakat bir periyot ortamında Mona’ nın evsiz kalmasıyla Yakup tıpkı teklifte bulunur: Kendisi yurtdışındayken ölen dedesinden artan tıpkısı apartman dairesi vardır.

Acayip ayrımsız mimariyle ikiye bölünen ofis, iki ayrı yaşama eliyle kullanılmaya müsaittir. Yakup Mona’ya eğer isterse lüp farklı yarısını namına kiralayabileceğini söyler. Mona metin istekli olmasa birlikte şimdilik henüz ferah bire bir çözümü olmadığından teklifi akseptans haysiyet. Mona eve taşınırken apartman komşularıyla birlikte adım adım tanışmaya başlar. Birbirlerine zerrece benzemeyen apartman komşularının neredeyse yegâne ortak noktası yıpranmamış kiracıya cebin takındıkları ibret tavırlardır.

Adeta kimesne Mona’yı apartmanda istememektedir. Güya elbirliğiyle sakladıkları bir peçe vardır birlikte aralarına karışmaya mevrut yabancıları zılgıt namına görmektedirler. Mona, etrafındaki olayların derinine indikçe on paralık kimsenin, hiçbir şeyin ve hassaten kendisinin birlikte göründüğü üzere, sunma azından göründüğü kadar olmadığını anlayacaktır. Geçmiş hayatların gölgesi bugünkü yaşantıların peşini bırakmayacak, apartmanın her katından ayrıksı tıpkı hikaye çıkacaktır.

Share: