Hasköy’de ekol yolu yenileniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Hasköy Mahallesi’nde okul yolu olarak geçer not fakat deforme olmuş çarkıt ve kullanılamaz durumdaki yolu daima revize etmek için say başlattı.

Özellikle vatandaşların sakil olarak kullandığı noktalarda eksiklerin giderilmesi amacıyla çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi, Hasköy Mahallesi’nde ekol yolu namına mergup bölgede tadilat işlemleri için harekete geçti. Sakat ve kullanılamaz durumdaki yolu kazıyan ve stabilizesini gerçekleştiren ekipler, parke taşı mefruşat faaliyetlerine başladı.

Çalışmalar boyunca ekiplere destek veren Mahalle Muhtarı Hüseyin Danacı, “Yolumuz hem dernek salonumuzun hem bile okulumuzun güzergahında yer alıyor. Faal adına mergup ve derece derece çöküşlerin yaşandığı tıpkı mıntıka. Yolumuzun yenilenmesi üzere Nazilli Belediyemize talepte bulunduk. Başkanımız simultane ekipleri gönderdi. Faaliyetlerimiz başladı. Şahsım ve mahallem adına ilkin Şehremaneti Başkanımız Kürşat Açık Deniz Özcan kalkışmak üzere bilcümle Nazilli Belediyesi ekiplerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yol restorasyon faaliyetlerinin kaymakamlık genelinde bitmeme edeceğini belirten Komutan Özcan, Hasköy’deki çalışmaların güdük sürede tamamlanacağını dile getirdi. – AYDIN

Share: