Hakkari Kızılay Şubesi, üniversitede butik çul mağazası açtı

Türk Kızılay Hakkari Şubesi, Hakkari Üniversitesi yerleşkesinde butik salon açtı.

Merkezi derslikler binasında planlı açılışta konuşan Türk Kızılay Hakkari Şubesi Başkanı Recep Bozkurt, butik giysi mağazasının ikinci şubesini üniversite bünyesinde açtıklarını söyledi.

Mağazanın yapılmasında emeği geçenlere teşekkürname eden Bozkurt, “Mağazadan ihtiyaç sahibi öğrenciler faydalanabilecek. Butiğin açılmasına imkan sağlayıcı değerli hocalarıma teşekkürname ediyorum.” dedi.

Hakkari Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdurrahman Dodurgalı ise Türk Kızılay’ın, ülkenin her yerine merhamet eli ulaştırdığını belirtti.

Dodurgalı, “Türk Kızılay, elan öncede fariza yaptığım yerlerde olduğu üzere Hakkari’dahi üstelik bilcümle yanımızda oldu. Hangi devir kapısını çalsak yardımımıza koştu. daha çok üstelik Hakkari’bile daha gani ve kıvrak hizmetlerde bulunacağına inandığımız Türk Kızılay’ın butik mağazasının aldatıcı olmasını dilerim.” diye konuştu.

Açılışa, Hakkari Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdoğan Bada ve Prof. Dr. Can Yılmaz, Kızılay Derneği Hakkari Şubesi Başkan Yardımcısı Ahmet Karadeniz, tedris üyeleri, ofis başkanları, Kızılay gönüllüleri ve öğrenciler katıldı.

Share: