Gaziantep FK’li Jevtovic, zirveye oynayan bir bando olacaklarına inanıyor Açıklaması

Süper Küme ekiplerinden Gaziantep FK’nin ılımlı kayran oyuncusu Marko Jevtovic, Avrupa kupalarına akmak üzere çalışan ve zirveyi kovalayan ayrımsız topluluk olacaklarına inandığını söyledi.

Kırmızı-siyahlı ekibin itidalli kayran oyuncusu Jevtovic, pakt tesislerinde gerçekleştirilen idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Süper Grup’in geçmiş iki haftasında gösterdiği performansının gür ve dağ tarafları olduğunu belirtti.

Performansının yükselmesi üzere çalışmalara bitmeme edeceğini vurgulayan Jevtovic, “Bazen yerleri geliştirmemiz geçişsiz. Arada Bir zat analizimi yapıyorum, topluluk namına çözümleme yapıyoruz. Değiştirmemiz müstelzim yerleri çalışıyoruz. Takımı sezon böylece dolgunca ayrımsız yerde eksiltmek istiyorum. Haris biriyim ve bu yüzden gür tıpkısı takımda kalkmak istiyorum. Ligin zirvesinde hedefleri olan bire bir takımda kalkışmak istiyorum.” dedi.

Süper Tabur’dahi henüz ilk Konyaspor’üstelik hat giydiğini ve Gaziantep’e karşı oynamakta zorlandığını dile getiren Jevtovic, şöyle bitmeme etti:

“Gaziantep, dolgunca futbolculardan kurulan aynı kadro. Buradaki arkadaşlarımızı daha önceleri tanıyorum. Konya’dayken rakiptik, çokça gani futbolculardı. Deminden geldim buradayım, kendilerine bile iri utanmak duyuyorum. Takımın hayat dolu tıpkı potansiyeli var. Avrupa kupalarında oynayan, zirveyi kovalayan tıpkı takım olacağımızı düşünüyorum.”

Gaziantep Kalyon Stadyumu’nun bakımda olmasından hava MKE Ankaragücü maçını Hatay’birlikte oynadıklarını anımsatan ve kendilerini çoğaltmak amacıyla bu kente mevrut taraftarlara teşekkür eden Jevtovic, “Onların desteğine temas zaman ihtiyacımız var. Edisyon durumlarda de desteklerine daha çok ihtiyacımız var. Bizleri destekledikleri üzere teşekkürname ediyorum.” diye konuştu.Share: