Gaziantep FK, Hatayspor deplasmanından gani sonuçla ayrılmayı hedefliyor

Gaziantep FK, Spor Dip Süper Lig’in 3. haftasında deplasmanda oynayacağı Atakaş Hatayspor karşılaşmasından gani benzeri sonuçla ayrılmayı hedefliyor.

Gaziantep FK Maharet Direktörü Erol Endişe, idman öncesi gazetecilere, sabık haftaki MKE Ankaragücü maçındaki oyundan kıvançlı olduklarını söyledi.

Transfer döneminde aralarına katılan oyuncuların takıma adapte olmaya başladığını tabir eden Bulut, “Beş Altı aktarma henüz yapmayı düşünüyoruz. Yollarımızı fora etmek isteyip ayrılamadığımız arkadaşlarımız dahi var. 8 Eylül’e kadar aktarma dönemi bitmeme ediyor ve sonuç güne büyüklüğünde hangi gerekiyorsa yapacağız. Umudumuz, elan mebzul tıpkısı seviyeye gelebilmek ve şu zaman bol gidiyoruz.” dedi.

Keder, Atakaş Hatayspor’un geçen zaman kim kadrosunun iri aynı kısmını koruduğunu belirtti.

Akataş Hatayspor’un defansa oylumlu takviyeler yaptığına dikkati çeken Bulut, şöyle bitmeme etti:

“Birbirini çokça gür tanıyan ayrımsız takıma karşı oynayacağız. Karşımızda hele özlük evinde da bereketli oynayan aynı topluluk var. Burada kocaman olan rakibin hangi yaptığından artım bizim ne yaptığımız ve hangi yapacağımızdır. O yüzden çalışmalarımızı ona yönelik yapıyoruz. İnşallah Hatay deplasmanından umduğumuz sonuçla kafasız döneriz. Bu sene de 4’lü herkes oynuyoruz. Stoperlerimizin elan ferah motive olması gerekiyor. Sabık yıl yaşadığımız sorunları gideriyoruz. Savunma anlamında takımımız mebzul amal yapıyor, hücumdaki arkadaşlarımız defansa bindi sağlarsa daha bereketli bire bir görünüş sağlayacağız.”

Antrenman

Gaziantep FK, Spor Kaba But Süper Lig’in 3. haftasında 20 Ağustos Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Erol Bulut yönetiminde kulüp tesislerindeki antrenman istinas ve heyetiyle ter çalışmalarıyla başladı.

Çift kale maçla tamamlanan idman 1 saat 35 zaman sürdü.Share: