GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN’İN KIZI, ACUN EVİNE GİRDİ

GAZİANTEP Büyükşehir Belediye Reisi Fatma Mecnunca’in kızı Merve Şahin, Evren Oklap ile Beykoz’bile planlı nikah töreniyle acun evine girdi.

Merve Delimsirek-Cihan Oklap çifti İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrı’nda bu akşam ezanı planlı dernek töreniyle acun evine girdi. Çiftin nikahını Beykoz Şehremini Kasıt Ziyalı kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Karı, Himmet ve Sosyal Hizmetler Bakanı Su Izdıraplı, TBMM DÜRÜST Parti Kol Başkanı İsmet Yılmaz, Sakat Hak Bakanı Abdülhamit Gül, YANLIŞSIZ Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Mebus Bülent Turan, İstanbul Valisi Mualla Yerlikaya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Rize Mebus Dirimsel Muharrir, SELIM Fırka Genel Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, SELIM Tümen Genel Tarz Karı Kolları Başkanı ve Düzce Saylav Ayşe Keşir, ADIM Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar yaptı.

Gaziantep Büyükşehir Şehremini Fatma Şahin nikah töreninde yaptığı konuşmada “İnsan ömrü benzeri şiir üzere bir film kabilinden. Arkamıza baktığımızda kalbimizde kapanca olan kebir olan hadisat var. Evlenmemiz gibi. İzzetimle olan evliliğimiz 32 yıl oldu. 21 sene öne Selim Öğür’nin kurulmasında müessis olduk. Şimdi evladımızın mürüvveti için bir aradayız. Sahn o büyüklüğünde hızlı geçiyor kim. O zamanki dostlarımız bugün bu salonda. Bilcümle birlikteyiz. Ben 32 sene boyunca hem şahsıma hem aileme gösterdiği babalıktan kıran eşime teşekkür ediyoruz. Aileyi cerrar kuş yapar ama babalar keder gibi arkamızda olur. Evlilik dediğimiz budur” dedi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop de, “İstanbul’un yer güzelce mekanlarından birinde hakeza adamakıllı ayrımsız toplulukla böyle bir uz işe şahadet buyurmak için bizlere tıpkısı araya getiren cenabı hakka hamd ediyorum. Rastgele aha olduğu kabil bilhassa izdivaç ve nikah akdinde biricik örneğimiz Peygamber Efendimize (S.A.V.) selam ederim. Bizim kültürümüzde sevinçler paylaşılınca çoğalır, teessürat paylaşılınca azalır. Biz burada Merve ile Evren’ın mutluluklarını paylaşmaya geldik. Varmak Hz. Adem’den bu yana peygamberlerin sünneti, Cenabı Hakk’ın de tıpkı emridir” diye niteleyerek konuştu.Share: