Gaziantep bilgelik… Gaziantep SU YOSUNU Spor, Avrupa’da sahaya çıkıyor

Gaziantep ALG Spor, Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi 1. Cevelan önce maçında oynayacağı Brann maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Turkcell Kadınlar Ayak Topu Süper Ligi 2021-2022 sezonunu böke olarak bitiren ve Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde savaşım etmeye doğruluk kazanan Gaziantep SU YOSUNU Spor, evvel maçına yarın çıkıyor.

Avrupa’de ülkemizi sahne edecek olan Gaziantep ALG Spor, Kadınlar Futbol Şampiyonlar Ligi ilk maçında ferda saat 18.00’dahi Norveç ekibi SK Brann ile yüz yüze ati. Norveç ekibinin üstelik icazet vermesiyle alay malay Gaziantep SU YOSUNU Spor – SK Brann maçı Sırbistan’ın Subotica şehrinde oynanacak.

Son hazırlıklarını zaman yaptığı çalışma ile bitiren Solgun-grili bando, karşılaşma saatini beklemeye başladı. SU YOSUNU Spor, yarın karşılaşacağı Norveç ekibi Brann’ı geçmesi halinde 21 Ağustos’ta bu yol Sırbistan ekibi Subotica ile gine deplasmanda yüz yüze gelecek.

“İnanıyoruz, başaracağız”

Gaziantep ALG Spor Kulübü Başkanı Şanlı Bekçi, Şampiyonlar Ligi eliminasyon 1. turunda yarın karşılaşacakları Brann maçına hazır olduklarını belirterek, “Çokça ferah hazırlandık, heyecanlıyız. İki sezon evvel ilk defa katıldığımız Şampiyonlar Ligi’nden yıldızı düşük bire bir şekilde elenmiştik. Bu kez inanıyoruz, başaracağız. Kadromuza çok ongun esame kattık, çokça bol hazırlandık ve maharet ekibimiz, oyuncularımız maçı bekliyoruz. Brann it canlı ayrımsız rakip, çarpık çurpuk kaçınan amma biz da kollektif ayak topu oynayan bire bir takımız, beceri grup ve oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah geçmiş Brann’ı, ardından de 21 Ağustos’da Subotica’yı eleyerek şampiyonlar liginde yolumuza devam edeceğiz” diyerek konuştu. – GAZİANTEP

Share: