Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan nakil sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 yenik etti. Zerrin-kırmızılıların maharet direktörü Okan Buruk karşılaşmanın arkası sıra açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine dahi değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Ekşimsi transferler amacıyla yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Belki 1-2 kişi henüz katabilirsek bittabi kim rakiplik rekzetmek istiyoruz. Sacha Boey evet birlikte şu dakika oynayan oyuncularımızdan rastgele biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk’un açıklamaları şöyle:

“HAKEM ÇOK ZEHIR BİR MAÇ YÖNETTİ”

“Yaşar Eksiksizlik Uğurlu haddinden fazla izdirap tıpkı maç yönetti. Aslında pazartesi gecesi biricik karşilaşma. İnsanlar evire çevire bire bir maç izlemek istiyor. Tıpkısı nöbet bu büyüklüğünde çok geçenek geçirilmesi ve buna cevaz verilmesi… Yargici çokça kötü tıpkısı karşilaşma yönetti. Bu kadar oyunu yavaşlatma, bu kadar izin ita. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu asıl maçlara çıkmayacaksınız ya dahi atanmayacak. Bu seviyede değiller almak. Sunulan kararlar, yanlış görürsün, iyi niyet, kirici kanaat orada tıpkı derinti madde arıyoruz ama az buçuk maçı oynatmaya çalışsalar henüz ferah olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR DESTEK VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında bütünüyle bizdeydi, rakip sahada oynadık. Şaşırtı benzeri gol yedik. Arkadan golü bulduk. Tekrar oyuna hükmettik. Beni ana mutlu fail, 45. dakikada 10 emanet küsurat takım geride mütezayit dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, rehavet yaptı, pozisyona girdi… Bu benim için haddinden fazla kızıl, haddinden fazla koca. Taraftarımız emniyetsiz tıpkı bindi verdi.

“SABIK HAFTA HADDINDEN FAZLA KESIN POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Yıpranmamış oluşan benzeri takım. Transferler geliyor, beslemek istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Haddinden Fazla zor bire bir proses takımı inşa etmek amacıyla. Sonraları gelenler var. Bu bölümde 10 fakül… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 fakül sunu iri hataydı. Güzeşte hafta haddinden fazla kesin pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.Share: