Futbol nişane ihalesi tamamlandı

Türkiye Ayak Topu Federasyonu (TFF), 2022-2023 ayak topu sezonu ve bitmeme fail sezonlara ilgili yayın ihalesini nakız edildiğini ve bulunan naşir Digiturk beIN MEDIA GROUP ile 2 almanak temdit sözleşmesi yapılmasına fikir birliği ile değişmeyen verildiğini açıkladı. 

TFF’den yapılan açıklamada, dümen kurulunun 2022-2023 futbol sezonu ve devam fail sezonlara ilgili yerine, TFF Süper Tomar ve TFF 1. Tomar Yayın Haklarının Devrine ait planlı iz ihalesi ile ilişik değerlendirmede bulunduğu kaydedildi.

Idare kurulunun, henüz önce oluşturulan 9 yabanlık Kitap İhale Komisyonundan 7 üyenin şaz olması dolayısıyla komisyonun işlevini yapamaması, İstekli’lerin münakasa şartnamesindeki araç ve koşullara uygun teklif vermemesi, kâh paketlere şartnameye makul sunulan tekliflerin toplamının hedeflenen fiyatın çok uzağında kalması ve ürün sektöründeki şerait dolayısıyla, 2022-2023 futbol sezonu ve bitmeme fail sezonlara ilgilendiren ürün ihalesini iptal etmeye rey birliği ile değişmeyen verdiği aktarıldı.

Açıklamada, alıntı sezonunun açılması ve kulüplerin nakil döneminde dosdoğru bir planlama yapabilmesi, liglerin başlamasına çok birkaç ayrımsız müddet kalması zımnında baştan aynı ihale düzenlenmesinin dahi tür olmadığı göz önünde bulundurularak, bulunan yayıncı Digiturk beIN Media Group ile 2 yıllık uzatma sözleşmesi yapılmasına düşünce birliği ile karar verildiği belirtildi.

Sözleşmenin imza töreni bugün TFF’nin Riva’daki yönetsel merkezinde saat 10.00’da düzenlenecek.

TFF, eser ihalesinde kararını açıkladı

 

TFF’den kitap hakları ihalesi açıklaması

 

Share: