Eyyüp Sebep: “Tığ değme pik bire bir öfke ve arzuyla hazırlanıyoruz”

Gelişigüzel maça tıpkı kızdırma ve arzuyla hazırlandıklarını belirten ES Elazığspor Ayak Topu Bölüm Sorumlusu Eyyüp Sebep, “Bu haftaki Nevşehir Belediyespor maçı üstelik bizim için çok balaban ehemmiyet yeryüzü ediyor. Takımımız çok gani hazırlandı ve 3 benek üzere mücadelemizi yapacağız” dedi.

ES Elazığspor Ayak Topu Bölüm Sorumlusu Eyyüp Yıldırım matbuat toplantısında açıklamalarda bulundu. TFF 3. Lig’de 3 haftalık dağılmış serisinin peşi sıra Edirnespor karşısında aldıkları galibiyetle maneviyat bulduklarını anlatım eden Saika, “Biz değme pik tıpkı hırsla, tıpkısı arzuyla hazırlanıyoruz. Bu haftaki Nevşehir Belediyespor maçı da bizim üzere haddinden fazla büyük önem genişlik ediyor. Takımımız haddinden fazla ferah hazırlandı ve 3 fakül üzere mücadelemizi yapacağız. Yiğitcan ve Hakan’ın sakatlıkları bitmeme ediyor” dedi.

Feyzullah Delicesine Güneş’in kadro dışı kalması için hikmet veren Saika, “Bura Elazığspor. Tek kimesne Elazığspor’un üzerinde değildir. Bire Bir çok terbiyesiz davranışa rağmen bilcümle kazanma yoluna gittik. Bunun en üst safhası bile Edirne’de yaşandı. Hiç kimesne bu takımın formasını yere atamaz. Elazığspor’a aidiyet duygusu hissetmiyorum demiş olması da cabası. Akıllıcasına olanı yaptığımıza inanıyoruz. Ne olursa olsun tığ bu kulübün menfaatlerini herhangi bir şeyin üstünde tutarız” diyerek konuştu.

Yıldırım, Ahmet Ertuğrul Öztürk’ün ise takım dışı kalması üzere ayrımsız durumun olmadığını belirterek, kamuoyunda yer düz spekülasyonların gerçeği yansıtmadığını kaydetti. – ELAZIĞ

Share: