Eskimemiş mezuna 80 bin dolar mahiye

Türkiye’birlikte ekonomik kriz her an derinleşirken ABD’dahi tıpkısı şirketin CEO’akarsu çalışanlarına müteveccih aldığı kararlarla uluslararası kamuoyunun gündemine oturdu.

BENDE merkezli ödeme sistemleri şirketi Gravity Payments’ın CEO’akarsu Dan Price, ortaklık içinde minimum ücrette baştan düzenlemeye gitti. Price, bakir mezunlar dahi dahil tutmak üzere şirkette sunma bağan almanak maaşın daha çok 80 bin dolar (kısaca 1.4 milyon TL) olduğunu duyurdu.

Zatî Twitter hesabından bu açıklamayı özne Price, “Çalışanlara ocumak göstermeniz gerekiyor. Özge şirketler birlikte bu şekilde maaşlara güncelleme yapmalı ve çalışanlara türe ettikleri adil ücretleri vermeli” dedi.

Sözcü’dahi düzlük düzlük habere bakarak, açıktan himmet ve elastik himmet modellerinin üstelik getirildiğini açıklanan Price, bakir yavru sahibi olanlara da ücretli cevaz verildiğini duyurdu. Price, “Seçme açılan gelişim ilanına 300’den çok müracaat geliyor. Kimesne kendisine kaçınmak duymayan şirketlerde çalışmak ve namına ocumak göstermeyen kurumlarda harıldamak istemiyor” dedi.

Instagram üzerinden üstelik paylaşım yapan Price’a değerlendirme kısmından çok sayıda adam, amelî ayrımsız manzara olup olmadığını sordu.

Ecnebi şirketler üzere uzaktan himmet ve sevap gelirlerinde alacak durumu

 

Açıktan emek seks eşitsizliğini körüklüyor

 

Alarga mücahede enflasyonu yavaşlatabilir

 

Londra engin çalışmayı sevdi

 

Z Kuşağı açıktan çalışmayı tercih ediyor

 

Share: