Esenyurt Belediyesi’nden vatandaşların hayatını kolaylaştıran hizmet

Esenyurt Belediyesi’nden vatandaşların hayatını kolaylaştıran hizmet

İSTANBUL – Esenyurt Belediyesi, yatağa bağımlı ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar için sürdürdüğü ‘Züğürt Aktarım Ambulansı’ hizmeti ile bir nice kişinin hayatını kolaylaştırıyor.

Kişi imkanları ile hastaneye gidemeyen yatağa tabi, volta zorluğu çekici hastalar amacıyla bakım veren Esenyurt Belediyesi, Pestil Aktarım Ambulansı birimi, insanların hayatlarına dokunmaya bitmeme ediyor. 7 çağ 24 saat boyunca fariza fail vahit, hastane randevusu ve mr, tomografi kabil kül otama işlemleri, diyaliz işlemleri gibi ambulans mucip hastalıklarda vatandaşları evinden alarak, hastalanmış aktarım ambulansları ve kıvrak afiyet araçlarıyla İstanbul içi hastanelere naklini gerçekleştiriyor. Hastanede tedavileri tamamlanan ve taburcu olan hastaların ise hastanelerden alınarak evlerine ulaşımı sağlanıyor.

Rahatsız aktarım hizmetlerinden sezmek talip kişilerin 3 veya 4 ahit başlangıçta termin almaları gerekiyor. Ekipler, vatandaşların mağdur olmaması için deniz olmaması yerinde dönme içerisinde temenni edilen randevulara da ahit yapıyor. Vatandaşlar randevularını, belediyenin 0212 620 22 20 numaralı çağrı merkezini arayarak Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlanıp alelacele alabiliyor. Antrparantez hasta aktarım hizmetlerinden faydalanabilmek için hastaların hastaneden randevu almış olmaları ve otama işlemlerinin tamamlanıp taburcu olmaları gerekiyor.

Share: